Matematika - státní maturita

Od: Datum: 02.05.13 17:25 odpovědí: 4 změna: 06.05.13 16:43

Kdo psal dneska státní maturitu z matematiky? Bylo to pro vás těžký? Pro mě jo, tak si říkám, jestli v tom nejsem sama, kdo si myslí že když se tam najde 16 bodů, tak to bude zázrak.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vasel
Datum: 02.05.13 17:30

Taky to mám za sebou. Abych pravdu řekl, nevypočítal jse pouze ten příklad s periodickým číslem. Osobně si myslím, že pro mě coby studenta gymplu to nemohl být problém i když časový limit mohl být klidně delší :-D Zároveň však soucítím s žáky učňovských oborů, pro které to ze samé podstaty jejich školy musí být těžké ne-li nemožné.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.05.13 18:05

co jsem tak slysel okoli , tak to zas tak hrozne nebylo ...

Od: pearmonik*
Datum: 02.05.13 23:46
Nevidel jsem letosni ale lehka verze byla zatim vzdy smesne lehka a ted sjednocena zrejme taky,se pak na ni mrknu az se zverejni. U matury je spravne kdyz ji neudela kolem 15-30% aspon pak ma nejakou vahu a neni to jen car papiru

Od: quizzi
Datum: 06.05.13 16:43
Letošní zadání je proti minulé základní verzi o poznání těžší, ale mnohem lehčí, než byla loňská vyšší úroveň.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.