IT nebo pedagogika?

Od: Datum: 27.04.13 23:26 odpovědí: 3 změna: 28.04.13 17:05

Mla jsem na výběr počítačovou školu (infomační technologie) a předškolní a mimoškolní pedagogiku.vybrala jsem si pedagogiku udělala jsem dobře?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 28.04.13 00:10
avatar

Dobrý den, záleží na Vašem zaměření a schopnosti se učit, resp. zda Vás to bude bavit. Já bych Vám výběr schválil, protože IT specialistů je jak "nas*áno" a dobře placenou práci mají jen ti nejlepší. Vy budete pracovat u dětiček, což bude zábavnější. A k PC se dostanete i na této škole. Pokud Vás PC baví, tak to budete mít jako pěkné hobby. A nikde není psáno, že později nemůžete dělat i jinou práci.

Asi to nebude na celý život. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.04.13 17:00
avatar

Jestli ráda pracujete s dětmi, tak lépe jste si vybrat nemohla. ;) Navíc, máte na výběr školková a mimoškolní, tedy zájmová nebo družinová zařízení. *palec*Práci budete mít stále.

doplněno 28.04.13 19:32:

knírek, se středoškolským vzděláním? Hodnocení není zas až tak špatné. Ženské třeba u pokladen mají větší nervy a mnohem méně peněz. Ve škole ji naučí, jak jednat s kolektivem dětí, aby se nezbláznila a děti neměly úrazy.;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.04.13 17:05
avatar

To posoudí čas. V každém případě pedagogika bude v dnešní době náročná na nervy a velmi špatně ohodnocena. IT by vám zajistila určitě lepší živobytí a pokud by vás i bavila, muže to být ta lepší volba.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.