Chci na VŠ vs špatné známky

Od: Datum: 20.04.13 21:14 odpovědí: 4 změna: 21.04.13 21:08

Ahoj, potřebuji poradit. Jsem na střední zemědělské škole a chtěl bych být později agronomem v zemědělském družstvu. Jenomže nevím, zda mohu počítat s VŠ (ČZU rostlinná výroba) jelikož mám špatné známky z matiky a angličtiny... Mám šanci udělat přijímačky?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: daniella*
Datum: 20.04.13 21:35

To záleží na tvých znalostech, známky nebývají vždy objektivní. Znala jsem holku, která měla samé jedničky na gymplu a ani napotřetí neudělala přijímačky na fildu. Zjisti si, co potřebuješ umět a uč se.

Ohodnoceno: 3x

Od: cudla*
Datum: 20.04.13 21:39

Díky :)

Od: pearmonik*
Datum: 21.04.13 14:19

koukni se taky kolik bere agronom v zemedelskem druzstvu, jestli to je dostatecny zivotni cil za ty roky ve skole. Kdyz budes pracovat za 12000 cisteho * 12 mesicu * 5 let skola kdyz se neprotahne tj 720000 vydelas kdyz budes pracovat misto skoly, kdyz si pak jako agronom vydelas o 15000 tak za 20 let teprve dozenes svym platem to kdyz hned po stredni pujdes delat za 12000. A navic penize potrebujes kdyz jsi mlady, v 50ti uz mas dum a svoji pohodu.

Ohodnoceno: 3x

Od: cudla*
Datum: 21.04.13 21:08

Nevím jak je na tom agronom ( Ing. ) s měsíčním platem, takže opravdu nevim..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.