Dárek pro učitelku

Od: Datum: 14.04.13 18:23 odpovědí: 8 změna: 15.04.13 12:55
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 14.04.13 18:31

Odkaz nefunguje*hej*

Ohodnoceno: 0x

Od: mowla*
Datum: 14.04.13 18:42

Odkaz funguje - jen si zezačátku musíš odmazat kdovíproč přidané ...poradte... ;) Možná teď ´projde´... :-D

http://www.fotorada.cz/e-shop/710-fizzy-moon-darky--pro-radost.html?produkt=15611&input_podsekce=&input_identifikator=e-shop&input_list=&input_cena=&input_vyhledavani2=u%C4%8Ditelka&vyhledavani1=&vyhledavani2=&vyhledavani3=&vyhledavani4=%22

Ale od člověka s ukončenou střední školou mi takový dárek přijde tedy hodně dětinský, tak možná přiměřený na ukončení základky.

doplněno 14.04.13 18:42:

Tak včil odkaz funguje.

Od: wamp®
Datum: 14.04.13 18:55

Naprostý souhlas s "Mowlou,"to opravdu myslíte vážně?*bzum*Tento dárek je vhodný dle mého soudu,tak na prvním stupni ZŠ.Což takhle býti více kreativní?Když už jí chcete udělat radost,tak ji kupte věc,která ji bude provázet i v dalším životě-obraz,knihu,kvalitní hudbu,atd.,atd.

Datum: 14.04.13 19:11

ok diky za rady, ta kniha je docela dobrej nápad ale nevím jakou. Taky je problém v tom že to není třídní, ale naučila nás toho asi nejvíc tak ji něco chci dát ale nevím jestli mám dat něco i těm ostatním nebo jak to mám udělat

Od: moula*
Datum: 14.04.13 18:48

Mně to blbé nepřijde a líbilo by se mi to vlastnoručně vyrobené, možná každým ve třídě!

Datum: 14.04.13 19:41

Tohle opravdu odpovídá 1. stupni ZŠ, ideálně aby to žáčci vyrobili sami. Na konci SŠ bych už očekávala větší nápaditost.

Píšete, že Vás asi nejvíc naučila. Z toho odhaduji, že jste s ní absolvovali dost hodin, takže byste mohli vědět (nebo tušit), co má ráda. Dárek bych vybírala podle toho.

Určitě nic nezkazíte dobrou knihou, CD s oblíbeným interpretem nebo s oblíbenou skladbou v méně obvyklém podání, prostě něco, z čeho by bylo patrné, že jste nad výběrem dárku přemýšleli.

Datum: 14.04.13 20:47

Díky moc všem za rady, já sem nad tím provedením moc nepřemýšlel já sem hlavně myslel ten nápis jestli je vhodný, ona existuje např. čokoládá se stejným nápisem. Ale nevím jestli je to vhodný dát to učitelce a taky nevím jestli by bylo vhodný dát více učitelkám stejnou čokoládu s tímto nápisem, je to asi kravina ale já fakt nevím

Datum: 15.04.13 12:55

Jne tip - my dali oblíbené učitelce keramický talíř, kde bylo vyraženo její jméno, naše třída a roky, kdy nás učila. Pod tím bylo, že z celého srdce děkujeme, nebo něco podobného. Je to dávno, cenu bohužel nevím, ale udělalo jí to ohromnou radost.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.