Esej na angličtinu

Od: Datum: 29.03.13 23:53 odpovědí: 9 změna: 02.04.13 21:16
Dobrý den, dostali jsme ve škole úkol napsat esej na angličtinu na téma ,,My favourite film".V angličtině bohužel moc dobrá nejsem,ale snažím se pro to dělat hodně,aby mi angličtina šla;) Mohl by jste mi na to někdo kouknout a říct jaké jsem kde udělala chyby? Budu moc ráda,když mi pomůžete:) Děkuju přeedem:).
.
.
.
.
.
PITFALLS CITY ( Nástrahy velkoměsta )
My favorite film is Pitfalls city. This film is make in Italy. Czech premiere was in 1 december 1984. Original title is Ragazzo di campagna. Pitfalls city is family comedy. Directors are Franco Castellano and Giuseppe Moccia. This film is very funny. There play Renato Pozeto=Artemio, Donna Osterbuhr=Angela, Clara Colosima=Artemia ´s mother, Massimo Boldi= Severino, Bella=Maria Rosa and next actors.
.
This film is in country and after in city . Artemio is a country boy, which live with his mother in country. They have fields, garden, animals and farm. They are poor. In village live Maria Rosa, which love Artemio, but he her no. In one day Artemio discover, that he have 40 birthday and it is terrible. Artemio wants to go to city, because he has a little time. He go with tractor. In city are a lot of problems. Artemio meet his cousin Severino. Severino and Artemio steal women. Artemio is very decent and polite man. He returns bag Angela. Angela is very nice women and Artemio is in love. Artemio a while live with Angela and after live in rezident. Rezidents are small flat. He don ´t know, as say Angela, that he is in love. Angela must working and she has a little time for Artemio. Artemio all time find work, but vainly. This city is not for Artemio. Artemio come back in country. He is unhappy. In country is Maria Rosa, which is in love. Artemio is not in love with Angela, but with Maria Rosa. Artemio and Maria Rosa are forever together.
doplněno 01.04.13 18:21:

Přidávám ten text česky. :) Nástrahy velkoměsta

Můj oblíbený film je Nástrahy velkoměsta. Film je natočen v Itálii. Česká premiéra byla 1.prosince 1984.Originální název je Ragazzo di campagna.Nástrahy velkoměsta jsou rodinná komedie.Režiséři jsou Franco Castellano a Giuseppe Moccia.tento film je velmi zábavný.Ve filmu hrají Renato Pozeto jako Artemio, Donna Osterbuhr jako Angela, Clara Colosima jako Artemiova matka, Massimo Boldi jako Severino, Bella jako Maria Rosa další herci.

Tento film se odehrává na venkově a později ve městě.Artemio je vesnický kluk, který žije na vesnici s matkou. Oni mají pole,zahrady, zvířata a farmu. Jsou chudý.Ve vesnici žije Maria Rosa,která miluje Artemia, ale on jí ne.Jednoho dnes Artemio zjistí,že už slaví 40 narozeniny a to je strašné. Artemio chce jet do města protože už je nejvyšší čas.On jede na traktoru. Ve městě je plno problémů.Artemio potká jeho bratrance Severina. Severino a Artemio okrádají ženy.Artemio je slušný a hodný.On vrátí tašku,kterou ukradl Angele.Angela je velmi pěkná žena a Artemio je do ní zamilovaný.Artemio chvíly bydlí u Angely a pak se přestěhuje do rezidence (možná lepší napsat do hotelu.) Rezidence je malý byt. Artemio neví jak má říct Angele že jí miluje.Angela pořád pracuje a má málo času pro Artemia.Artemio si celou dobu také hledá práci, ale marně. Město není pro Artemie, Artemio se vrátí zpátky do vesnice. Ve vesnici pořád žije Maria Rosa,která stále Artemia miluje. Artemio zapomene na Angelu a zamiluje se do Marii Rosy. Artemio a Maria Rosa žijí navždy spolu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 30.03.13 00:47

Už se chystám spát, tak jen rychle, nepůjdu chybu po chybě, vyzobnu jen co mě praštilo do očí a co se opakuje:

Místo = u herců piš "as", vypadá to lépe.

On ji nemiluje rozhodně není he her no, ale he doesn't love her. (Přemýšlím, jestli jsi náhodou nepoužila jen překladač na internetu?)

Chyb tam máš hodně, nejvíce se ale opakuje to, že ti chybí členy, takže se zamysli u každého podstatného jména, zda by před ním neměl být člen, a pokud, tak jaký.

Další opakující se chyba je chybějící "s" na konci sloves ve třetí osobě, takže projdi i to. U některých vět si nejsem jistá, co měly znamenat, např.: Artemio all time find work, but vainly. Severino and Artemio steal women. He returns bag Angela.

Pozor bych si dávala na slovo country - jako venkov používej spíš contryside, jako vesnice village.

Děj filmu jsem z popisu moc nepochopila.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: veruna07*
Datum: 01.04.13 11:37
Děkuju moc:(překladač jsem používala jen na některá slova,angličtinu mám teprve krátce:(ale děkuju moc;)
Datum: 30.03.13 11:57
avatar

Napiš mi to ještě česky, ať se v tom vyznám.

doplněno 01.04.13 20:18:

No ta česká verze je stejně hrozná jako ta anglická...

Opravím to zítra, snad nebude pozdě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: icarro*
Datum: 30.03.13 21:40

My favourite movie is Pitfalls city.

This film was made in Italy. Czech premiere took place in 1 december 1984. Original title is Ragazzo di campagna.

Pitfalls city is a family comedy. Directors are Franco Castellano and Giuseppe Moccia. This movie is very funny. In movie performs actors like Renato Pozeto as Artemio, Donna Osterbuhr as Angela, Clara Colosima as Artemia ´s mother, Massimo Boldi as Severino, Bella as Maria Rosa and the others.
.
This film take place in country side and later in a city. Artemio is a country boy, who lives with his mother. They have fields, garden, animals and farm. They are poor. In village lives Maria Rosa, she loves Artemio, but he does not love her. In one day Artemio discovers, that he celebrates his 40. birthday and he founds it terrible. Artemio wants to go to city, because he has no time to waste. He go with a tractor. In the city, there are a lot of problems. Artemio meets his cousin Severino. Severino and Artemio kidnap a women. Artemio is very decent and polite man. He returns back to Angela. Angela is very nice women and Artemio is in love with her. Artemio lived a while with Angela (and after live in rezident - nechápu). Rezidents are small flat. He doesn´t know how to say Angela, that he lovers her. Angela must work and she has a few time for Artemio. Artemio is looking for a job all the time, but vainly. This city is not for Artemio. Artemio come back in country. He is unhappy. In country is Maria Rosa, who is in love. Artemio is not in love with Angela, but with Maria Rosa. Artemio and Maria Rosa lived together forever.

-------------

No snažil jsem se to pochopit, ale je tam zmatků mco a moc, napiš to raději česky a někdo ti to přeložít. To bude lepší.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.04.13 12:04

My favourite movie is Pitfalls city.

This film was shot in Italy. A Czech premiere took place on the 1st December 1984. The original title is Ragazzo di campagna.

Pitfalls city is a family comedy. Directors are Franco Castellano and Giuseppe Moccia. This movie is a very funny one. The performing actors like Renato Pozeto as Artemio, Donna Osterbuhr as Angela, Clara Colosima as Artemia ´s mother, Massimo Boldi as Severino, Bella as Maria Rosa and the others can be seen in the movie.
.
This film takes place in a country side and later on in a city. Artemio is a country boy, who lives with his mother. They have fields, garden, animals and farm. They are poor. Maria Rosa from the village loves Artemio but he does not love her. During one day Artemio discovers, that he celebrates his 40th birthday and he finds that terrible. Artemio wants to go to city, because he has no time to waste. He goes with a tractor. In the city there are a lot of problems. Artemio meets his cousin Severino. Severino and Artemio kidnap a women. Artemio is very decent and polite man. He returns back to Angela. Angela is very nice women and Artemio is in love with her. Artemio lived a while with Angela (and after live in rezident - nechápu). Rezidents are small flat. He doesn´t know how to say Angela, that he is in love with her. Angela must work and she has a little time for Artemio. Artemio is looking for a job all the time, but vainly. This city is not for Artemio. Artemio comes back in a countryside. He is unhappy. In countryside there is Maria Rosa, who he is in love with. Artemio is not in love with Angela, but with Maria Rosa. Artemio and Maria Rosa has lived together forever.

zkusil sem to trosku poopravit,

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.04.13 12:11
avatar

Taky tam máě dost chyb. Já pořád čekám na tu českou verzi.

doplněno 01.04.13 12:50:

*máš

Jaká moje verze? Já jsem nic nepsal, protože čekám na tu českou verzi, abych se v tom trochu vyznal.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.04.13 12:22

jo chybi mi tam par clenu, jinak o chybach nevim. V neposledni rade, ja bych to tak nikdy nenapsal, ale zase nemuzeme tady napsat slozitou esej, to pak bude tazatelce na dve veci, protoze ucitelce bude jasny, ze to neni od ni

doplněno 01.04.13 12:25:

a jinak ja tohle neprekladal, to je tvoje verze, kterou sem trosku poopravil. Takze ty tam mas plno chyb a ne ja :) A k tomu vetsinu chyb sem opravil, az na tech par clenu, kterych sem si nevsiml

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.04.13 11:43

snad v kazdy vete mas chybu. Ja bych za takovou esej na gymplu dostal kouli ani bych nemrkl, chtelo by to jeste hodne vypilovat... opravovat to nebudu, to uz tu psal kolega.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.04.13 21:16
avatar

I coulndt find any "Pitfalls city", the movies name is "Il ragazzo di campagna". So heres how I would write it. I wont give it for free: there are 5 hidden errors (and maybe also some unwanted ones), you have to find them (and correct them):

Il ragazzo di campagna is a family comedy filmed in Italy in 1984. The directors are Franco Castellano and Giuseppe Moccia.Starring Renato Pozzetto as Artemio, Donna Osterbuhr as Angela, Clara Colosima as Artemios mother, Massimo Boldi as Severino, Bella as Maria Rosa and others.

To be continued tomorrow.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.