Přeložíte mi větu? Nerozumím

Od: Datum: 24.03.13 00:11 odpovědí: 7 změna: 24.03.13 12:38

Přišla mi tato sms a nerozumím významu, můžete mi to někdo přeložit, prosím.

What should i txt you on this or the other?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: luke237
Datum: 24.03.13 00:21
Co ti mam odpovedet na tvoji posledni nebo tu druhou (tj. predposledni) zpravu, ktere jsi mi poslala?
Ohodnoceno: 0x

Od: tuponice
Datum: 24.03.13 00:31

nemůže to mít i jiný význam? Protože jsem si s dotyčným nepsala asi týden. Naposledy mi on včera poslal, že mi přeje hezký den a já neodpověděla a teď přijde tohle, nemůže se ptát na tu svou zprávu?

Datum: 24.03.13 00:57

Me uz zadny jiny vyznam nenapada :( *nevi* Hlavne ta jeho SMS neni uplna, protoze doslovo znamena: "Co ti mam napsat na tuto (na tento) nebo tu druhou (ten druhy)?" Ale co mysli "touto" nebo "tou druhou" uz nepise (ze by SMS? Mozna to vyplyva z nejake vasi jine konverzace, o cem se normalne bavite, ale to my nemuzeme vedet).

Asi nejlepsi bude se ho zeptat, co mysli (What do you mean?)

Od: pepr®
Datum: 24.03.13 01:07

Je tu ještě jiná možnost.

Co když ta zpráva nebyla určena vám? Nebyl by to první ani poslední případ.

Datum: 24.03.13 07:52

ahoj, já bych tomu rozuměla tak, že se ptá, jestli ti má psát na toto číslo nebo nějaké jiné? docela mi k tomu sedí to, že ses mu týden neozvala - možná si ověřuje, jestli jsi nezměnila číslo...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 24.03.13 08:11
S tim bych souhlasil. "Co ti mam poslat na toto (cislo) nebo na to druhe?" Asi si jeste pisi pres ICQ nebo neco podobneho (chat).

Od: nu*
Datum: 24.03.13 12:38

no já bych to přeložil jinak, je to úvaha..."měl bych psát textovky "této", nebo nějaké jiné-další?"

Autor se zřejmě zamýšlí nad tím - psát či nepast - títo osobě, když ona neodepisuje...:-P

odepisovat je slušné, nic jinémo v tom nehledej...napsal hamletovskou otázku a doufá že se sdresát nad sebou zamyslí*smich*

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.