Pomůže někdo s prekladem Lek.zpravy

Od: Datum: 06.02.13 18:02 odpovědí: 1 změna: 08.02.13 02:30

lucidni,odpovedi bez latencí,tématicky přiléhavé,obsahově fádní,bagatelizující.suspekce na dissimulaci v referencích o abutu.V průběhu explorance narůstá negativismus,opozice,rezonance pak pasívní agresivita a resistence s lakrimací.Emotivita se jeví oploštělá,egocentrismus,ultilitarita ve vztazích.ochuzeni zájmových sociálních sfér.Perisistuje porucha myšlení,bez konkretizace obsahu bludu.intelekt susp.podprůměrný akt.nelze hodnotit ani osobnost.dissocialita neni v popředí obrazu.Akt.ladění je depresivní s večerními pessimy,návaznost na dimisi.Absence autikritiky a náhledu.Forie kolísavá od lehce bezstarostné.lakrimaci obvinování všeho a všech.Místy patrná tenze.

Moc dekuji za preklad a preji vsem hezky vecer


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 08.02.13 02:30
avatar

Dobrý den, nejsem odborník, některým výrazům rozumím, ale netroufám si na přesný překlad, protože nevím, jak moc je to pro Vás důležité. Řekl bych, že se jedná o zprávu (nález) o stavu duše, popis duševní choroby, popis osobnosti nebo vyšetření z psychologické poradny. Možná bude nejlepší navštívit svého lékaře, aby vše podrobně, srozumitelně a česky vysvětlil (pokud je to Váš nález nebo i cizí). Jinak, v souladu s filmem Lotrando a Zubejda, to jsou jen "odborné lékařské pindy".

Snad trocha humoru neuškodila - jinak to přeloží asi jen doktor. Zdravím!

P.S. Možná to je charakteristika zcela zdravého člověka, protože většina lidí si o sobě jenom myslí, že je normální. Ale, otázka normálnosti je spíše filozofická.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.