Angličtina oprava

Od: Datum: 12.01.13 21:25 odpovědí: 3 změna: 13.01.13 06:35

Ahoj mohli by jsme mi prosím zkontrolovat ang.pravopis + gram.chyby?

Je to o kníce Vanity Fair pokud jste někdo četl.

Amelie,její přítelkyně po kole jede hned domu za svým snoubencem a rodinou.Ale Becky se vydává do světa aby pronikla do společnosti.Poté pracuje v rodině jako guvernantka,kdy hlídá děti a učí je.V rodině Crawleových si najde svého manela.Spolu s Ameliným snoubencem,jdou mui do války.Přeije jen Beckyyin manel.Becky porodí syna,a rodina se dostane do finančních problému.ena tak zkouí se dostat znovu do společnosti aby mu nael práci,tak i ona zapadla.Podaří se jí to vak s cizím muem který kupoval byl obdivovatel beckyina otce.Ten jí dostane do společnosti ale chce aby dostal od ní i víc.Její manel na to příde a opustí jí,vrací se zpátky do války kde nakonec zemře.Becky cestuje Evropou bez svého syna který zustal u rodini Crawleových.V jednom podniku v evropě na ní narazí mu,který jí hledal a dřív tajně miloval.Nakonec s ním zůstane cestují a on jí pak odkáe vechny peníze.

Amelie, her friend goes home after school for her fiance and family. But Becky out into the world to penetrate into society. After working as a governess in a family where the children and watching them learn. The family Crawleových she finds her husbandAlong with Ameliným fiance men go to war .. Survive only Beckin husband.Becky bear a son, and the family gets into financial problems. Manages to but with a stranger who was an admirer bought Beckys father. He gets her into society, but wants to get away from her even more. Her husband finds out and leaves her to return back to the war where they eventually die from the disease. Becky travels Europe without a son, who has remained in the family Crawleových. In one company encounters a man who was looking for her and secretly loved before.Finally, she stayed with him traveling and he then link all the money.

Díky za opravení :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.01.13 21:33
avatar

Je tam špatně interpunkce. Za tečkami a čárkami se píše mezera, před nimi ne.

doplněno 12.01.13 21:36: A The family Crawleových a Ameliným fiance mi příjde jako blbost.
doplněno 12.01.13 21:41:

No každopádně mi příjde že jsi to akorát napsal/a česky a kopl/a do Google překladače.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: meyka*
Datum: 12.01.13 21:37

Tohle je ukol na speaking.

Datum: 13.01.13 06:35
avatar

Tak, tak, opravovat překlad z Google Translate tu určitě nikdo nebude. Ale zase pro zasmání místy dobré. No, vlastně spí ani to ne.

doplněno 13.01.13 06:37:

Ovem jak se na tak na to dívám, on u i ten text v četině stojí za to...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.