Televizní soutěže - podvod

Od: odpovědí: 25 změna:

Média jsou plné korupce a vymýlení zákonů proti podvodům apod. ale jak je moné, e televizní telefonické soutěe jsou veřejný podvod a nikdo s tím nic neudělá? Lidi kteří se dovolají do soutěe tak čekají na spojení zatímco ubíhá čas - 70Kč za minutu a komentátor zatím oblbuje e čeká a láká dalí lidi aby zavolali. Soutění otázky jsou úmyslně matoucí a vyčůrané, take NIKDO nemá anci odpověď uhodnout - aspoň jsem se jetě nesetkala, e by otázku někdo uhodl.

Např. dnení úkol sečíst vechna čísla ze vech trojúhelníků... podle nich byla správná odpověď 622 - ale kdy jsem sečetla opravdu vechny čísla ZE VECH trojůhelníku, tak je správně 993.

25 odpovědí na otázku

 

 


0x

Já bych tam NIKDY nelezl. A jiným se divím. Take zkuenost za 70 Kč, ale u to tady bylo, dycky se kupa lidí chytí.

 


0x

Obvykle bývá cena hovoru uvedena malým písmem někde dole v titulku.

Pokud vám to přide jako podvod, tak to takových pořadů nevolejte a basta.

Kadému soudému člověku musí být jasné, e tam jde jen o tahání peňez z lidí.


tady nejde o to jestli někdo zavolá nebo ne ale o to, jak je moný e se takhle veřejně a k tomu v televizi podvádí lidi kdy podvod je trestný čin.

Pokud máte pocit, e byl spáchán trestný čin, podejte trestní oznámení.

 


0x

Víte madam, to jsou soutěe pro blbce. Rozumný člověk to ví, jiný si to musí zkusit na vlastní kůi...


Víte pane - tady nejde o to jestli je pořad pro blbce ale o to e se veřejně vysílají podvodné soutěe...spousta lidí narazí na takovou soutě poprvé a netuí e jde o podvod - původní téma je to, jak je moné, e se můou takové podvody na lidech dít veřejně v televizi.

 


0x
avatar bimbam

Dnes nebo včera jsem o tomto pořadu četla někde na internetu. Na vlastní oči jsem to neviděla a neuvidím, stanici nechytám.

Předpokládám, e jakási problematičnost je záměrná. Televize má jistě dobré právníky a dokáe se trestného činu vyvarovat. Pravidla jsou pravděpodobně tak nějak na hraně, aby vyvolávala rozhořčení, tedy zájem. Čím více budou lidé mezi sebou o pořadu diskutovat, tím více diváků se na pořad podívá. Pravděpodobně jsou přestávky plné reklam - a cíl je splněn.

Kdo se jetě nepoučil, e takováto telefonování nikdy ádný zisk nepřinesou - má zřejmě ohromnou příleitost se poučit nyní.

 


0x
avatar magdon

Jaký podvod? Oni Vám přece nic netají, nepředstírají, nelou. Kolik zaplatíte za minutu hovoru (čekání) je jasné. I kdy je ten údaj někdy dobře maskovaný, na obrazovce je. e jste ho přehlédla... to je Vá problém. Otázka bývá větinou velmi jednoduchá (vánoce jsou v prosinci, nebo v červnu?), aby volalo co nejvíc lidí. Nic Vám nikdo nevnucuje. Jjestli si myslíte, e něco vyděláte (co je nesmysl), volejte. Kdy víte, e proděláte kalhoty, nevolejte. V čem vidíte ten podvod?

Já chtěla napsat přesně to samé, jako magdon. Větinou jsou to tak nabblé otázky, e člověk asne nad tím, jak to můe vůbec moderátor vyslovit. Ale buďte v klidu, to samé se děje i v cizině. Otázky jsou primitivní účelově. Ale je mi divné, e Vy jste nakonec nedola ke stejnému výsledku. Tam bude nějaká chyba...


koukněte na Primu na matematické otázky - vy to vypočítáte správně ale řeknou vám e je to patně - to samé přemísování zápalek - správně odpovíte ale vdy to bude patně...zatím nikdy nikdo neodpověděl správně i kdy správně odpověděl - v tom je celá finta


podvod o kterém píu není v tom e stojí jedna minuta 70Kč - to si kadý můe přečíst ne zavolá ...a zde nemyslím ty jednoduché debilní otázky - píu o soutěích na Primě kde dávají větinou matematické příklady které správně nezodpoví ani učitel matematiky, protoe správná odpověď prostě nikdy správná není - take to je ten podvod. Nikdy nikdo neuhodne, protoe i kdy uhodne, tak řeknou bohuel...dalí podvod je v tom, e zatímco moderátor půl hodiny láká lidi aby zavolali a "čeká" a někdo zavolá, tak v té době je u na telefonu několik lidí a "čekají na spojení" aby naskákalo co nejvíc drahocenného času...dalí podvod je v tom, e v jedné soutěi řekne moderátor e u je poslední minuta "honem volejte" spustí odpočítávání a VDY v posledních dvou vteřinách někoho spojí do vysílání (samozřejmě kadej odpoví patně)...pak zase je dalí poslední minuta, po uplynutí zase dalí poslední minuta...pak taky nabízí několik tisíc i za patnou odpověď - chtěla bych vědět, jestli někomu za patnou odpověď ty tisíce poslali - prostě je to ve velký veřejný podvod v přímém přenosu.

 


0x
avatar kolikoli

Není to podvod televize, je to blbost volajících...


a proč je to blbost volajících? protoe se nechají podvádět? Tak je to povod nebo není? :D

 


0x
Jestli jde o ivé vysílání pak to je lákadlo na volající.Třeba-volejte větce,za kačku svlikačku apod.Jestli jde o soutě typu zavolejte do pátečního rána odpovězte na otázku a vyhrajte 40.000kč pak jste zařazen do slosování a máte anci vyhrát.Pozitivum je,e vás nikdo na telefonu nezdruje.Moje známá platila 12000 za telefon kdy zavolala o půjčku.Tak dlouho po ní-počkejte,ano...zopakujte to jetě jednou,píu si...s tvrdým y nebo s měkkým?... nakonec půjčka ádná a 12000 protelefonovaných.Tyhle ivé vstupy jsou úplně to samé.
doplněno 14.01.13 22:47: Mě spí víc tve kolik hloupých mladých lidí si na Očku nechává zaslat sms jak se bude jmenovat společné dítě nebo jestli se k sobě hodíme podle jména.Sms stojí 30kč a stále chodí a chodí,přitom to je největí kravina.Píe to stroj.ádná vědma tam nesedí.

Co se týká větců, to je to samé - je jasné e jsou lidi hloupí kdy věří spalování tuků po telefonu apod. ale v zákoníku je e "KDO UVEDE JINÉHO V OMYL ZA ÚČELEM ZISKU DOPOUTÍ SE TRESTNÉHO ČINU PODVODU...A to je to o čem píu - jak je to moné e je dovoleno podvádět lidi v televizi veřejně...

 


0x

No je vidět, e nebýváte dlouho do noci vzhůru. Ten podvod je daleko důmyslnějí a je opravdu na hraně zákona. A Vám to jednou nedá, a budete se dívat, tak si vimněte dole na litě běí text, malinkými písmeny o ceně hovoru za min. Čeho u si málokdo vimne, je dalí text, hovořící o tom, e celá pravidla jsou na Webu. Kdo z Vás bude zapínat takhle v noci PC ha? Celé je to daleko sloitějí.

Moderátor Vás vyzve, abyjste uhodl příklad na obrazovce. Úmyslně oblbuje a podvádí, e stačí jen uhodnout výsledek a tisíce jsou Vae. Vy ale musíte zavolat na to drahé číslo, kde nejdřív musíte za drahé peníze uhodnout hádanku, Podle toho jak rychle to stihnete se dostanete do pořadí. Pak z Vás vytáhnou za to stejně drahé hovorné nacionále. Poté zavěsíte.

Z tohoto pořadí jen ten nejrychlejí se dostane do studia, a volá mu zpátky reie. A teprve tehdy, kdy utratíte dlouhé peníze za první kolo, můete se pokusit uhodnout hádanku. Jestli to první kolo je v pořádku nevím a nikdo není schopen si to jakkoliv ověřit.

Take takhle to funguje. Báječné ne? A proč je to podvod zralej na policajty? Protoe ten moderátor ani jednou za celou dobu neupozorní na nějaké podmínky na Web stránkách. Take vás de facto(nikoliv de Jure) uvádí v omyl. Jediné upozornění běí tím malinkatým písmem dole na litě. Bohuel se vsadím, e je to hodně dobře oetřené a tím pádem neprůstřelné.

A proč to sem píu? Jako kadou jinou radu. Snad to někomu uetří peníze.

 


0x

Jsi prostě ..., kdy někdo chce 70 Kč a má je, tak volej. Proč se lidi chválí, jak naletěli? A na to musí být dva, někdo a blbějí. Za 22 let se lidi nepoučili. Obávám se, e to mají dobře oetření, take s podvodem neuspěje. Tak volej dááál.

 


0x

zrovna dnes jsem to chtěla poprvé zkusit na vlastní kůi - najděte tři hlavní města v osmisměrce. byla tam samozřejmě i jiná města (Toronto, New York) nebo chybně napsaná jména měst (Varawa, Bratisláva)... nakonec jsem je teda nala (Vídeň, Lima a Bissau), volala jsem 3krát a pokadé mi bylo sděleno, e mě ani nepřepojí... tohle mi přijde jako zmetkovství... ne to, e jsou to chytáky, ale to, e do studia nepřepojí kadého... na konci pořadu, kde nikdo nevyhrál, jsem se dozvěděla, e mé řeení bylo správné... s tím, e tam dávají chytáky, jsem smířená, ale tohle se mi nelíbí... samozřejmě si za to můu sama, ale chtěla jsem to zkusit... teď si můu sypat popel na hlavu, ale natve to... hlavně, kdy moje odpověď byla správná i podle nich...

Nejdřív musí X lidí zavolat které nevezmou, aby pak někdo řekl blbou odpověď. Tak jak povyují výhru, tak ji bylo nejméně 10x tolik vyděláno na telefonech.

 


0x

Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.Už je to tady!

Dnes i já už také vím, že jim nejde o to, aby lidé vyhrávali, ale aby oni vydělávali.

 


0x

Beze sporu to podvod je ale požehnaný státem.Víte že podvodníci s půjčkami jsou vlastně to samé a řeší se to jenom když je to senior a to jen tak že řeknou že je to nemorální a důchodce si musí přečíst i to malé dole..bla bla..Tady ti chytrolíni říkají že je to naše chyba.Prostě nevolat.Řekněte to někomu kdo je finančně na dně a naskytne se mu tahle soutěž a lehce může vyhrát.Oni sdělí jenom to podstatné třeba za kolik hrajem ale o tom že nespojí každého volajícího to už neřeknou. Zase vidím přítomné škarohlídy jak se učuřují.Přitom se třeba sami stali obětí podvodu.Můžete tu házet machra jakého chcete ,když vás chce podvodník napálit tak se saďte že vás napálí.Já se jednou(asi před 5ti lety) taky nechal přemluvit a zavolal na EZO a aniž bych se dostal na věštění tak můj mobil zhasl a byl bez 500ti set korunového kreditu.Od té doby je mě jasné jak to funguje a nikam nevolám i když vím správnou odpověď.Vím že nepřepojují telefon i dyž jsem si jistý že tam stále někdo volá.V tom vidím hlavní podraz,že se tam dovoláte ale nepřepojí vás a prošustrujete peníze ze kterých pak čerpají ty 15000ti tisícové výhry popřípadě poskytují 3000 tisíce korun volajícímu který i když neuhodne spávnou odpověď tak je dostane. Víte kolik volajících musí odrbat aby mohli dávat tyto peníze?Píšete že výsledek soutěže neodpovídá vašemu výsledku.Tak tomu že řeknou ONI správný výsledek tak o tom nemám pochyb.Nemohou si totiž dovolit říci špatný výsledek protože to by byl klasický podvod a to hmatatelný ,lehce prokazatelný důkaz o podvodu, takže jejich výsledek je na 100% správný a kdykoli ověřitelný...Takže podvod to je ale na naši republiku slabý a na to co se tady děle je to podvod nicotný spýše amorální a tím pádem nestíhatelný.

 

 


0x

...divím se, že jsou lidi tak naivní a stále sedají na lep takovýmto blbinám...pořád budou lidi telefonovat na stupidní soutěže, kupovat speciální hrnce za desítky tisíc, nebo pouštět do bytu zloděje. Holt lidská blbost je nepoučitelná...

 


0x
avatar suzymon

zrovna včera jsem klikla na nějaký test, byla to blbost, ale byla jsem zvědavá. Jednalo se o to, že když zodpovím pravdivě na jejich otázky, tak se dozvím, kolika let se dožiji. No bylo mi jasné, že to je podfuk, ale nikde nebylo napsáno, že to je placený test a tak jsem vyplňovala a vyplňovala. Po ukončení testu se mi tam objevilo, abych dala své telefonní číslo a jméno a ještě něco, že mi obratem pošlou výsledek textovou zprávou. Vesele jsem se zasmála a nereagovala...

Jo, a to tam ještě psali, že si tento test už udělalo asi 1.500 lidí, přesně už si počet nepamatuji, ale bylo to dost vysoké číslo, no, a teď si to vynásobte třeba 180 korunami, já nevím, střílím od boku, nevím, kolik by se mi pak odečetlo z účtu, jen tak odhaduji, možná to je víc, možná méně, ale pak dojdete k sumě dost vysoké, kterou ti podvodníci na lidech vydělají. No, říkám podvodníci, ale je to sporné. Kdybych byla blbá, tak bych pokračovala v jejich hře a mohla bych tak brečet jen sama nad sebou. test jsem dělala dobrovolně, dobrovolně bych jim dala své tel. číslo, takže to je přece moje věc. Prostě nejlepší je se neúčastnit, jedině tak na ně vyzrajete. Jinou radu nemám.

 


0x

Já sem četl na netu návod jak si cvičením zvětšit péro,, [narazil sem náhodou, ne že bych to vyhledával :) ] a kdyz poslu sms tak me to tajemstvi napisou :D , o cene nic nepsali..., ale asi to nebude zadarmo x),, vsechno to sou stejni zmrdi..

 


0x

Podvody jsou všude. A nejspíš i to co organizuje Mladá Fronta. Sponzoři dodají docela hodnotné tři první ceny (snad zájezd), ale vítěz je dán předem.

Soutěž probíhá asi 10 dnů, každý den z jedné IP adresy může být odesláno 10 bodů přesto tady ELIŠKA již má 4679 bodů a druhá Eliška za ní má těch bodů jen asi 283. No a jsou ještě další dvě taková jména.

Pokud se dobře počítá, tak musí být aspoň 50 IP adres kde každý den někdo odešle 10 různých mailů. Chtěl bych to vidět. A jak říkám. Eliška není jediná.

diteroku.maminka.cz/...=

doplněno 11.04.13 12:18:

Tak jsem si to prostudoval. Soutěž běží 15 dnů. První cena je v hodnotě 65 000,- Kč a další dvě o 10 000,- Kč méně.

No a nějaký Martínek již má 13572 bodů a Péťa 13848 bodů což je vlastně víc než devadesát IP adres z kterých musí být každý den odesláno 10 mailů.

No vítězové jsou dány předem a hlavní ceny již rozebrány.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]