Otázky na test

Od: Datum: 04.11.12 18:10 odpovědí: 11 změna: 04.11.12 19:00

1)Vyjmenuj a schematicky znázorni rozdělení lidkých somatotypů (tělesných typů).

2)Prožívají dva různí lidé stejnou událost stejně.

3)Proč jsou odlišnosti lidí výhodné pro lidstvo.

doplněno 04.11.12 18:42:

poslední otazka moc moc prosím

Proč jsou odlišnosti lidí výhodné pro lidstvo.*modla*

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: gae
Datum: 04.11.12 18:14

Na tom není nic k vysvětlení, bšž si otevřít učebnici a nesnaž se využívat lidi!:)

Od: kub*
Datum: 04.11.12 18:22

ja to v učebnici nemám

Od: askmenow*
Datum: 04.11.12 18:18

A já myslela, že slušnému vychování se dodnes učí dřív, než samototypům ;)

Datum: 04.11.12 18:23

prosím ja tovím

moc moc prosím

Od: askmenow*
Datum: 04.11.12 18:26

Takže samototypy si hoď do googlu, vím, že tohle není rada, jaká tu má padat, ale uznej, že schematicky ti tu nic nenačrtnu i kdybych chtěla.

doplněno 04.11.12 18:27:

Prožívání: Představ si, že koukáš s mámou, tátou, babičkou a kamarádkou na to, jak se parta kluků pere/ na film/ na to, jak kuchař v restauraci vaří. Myslíš, že z toho mte všichni stejné pocity? Představ si, že rodičům umře miminko, prožívají to oba stejně?

doplněno 04.11.12 18:28:

Rozmanitost lidí: Představ si svět, kde všichni lidé mají stejné mentální i fyzické schopnosti, výdrž, talent, inteligenci... napadá tě, jaké by to mělo nevýhody?

doplněno 04.11.12 18:29:

A ano, nedala jsem ti jasnou odpověď ani na jednu věc naschvál, protože jsem se právě na dvojku a trojku zeptala pětileté příbuzné, co tu mám, a odpověděla mi na obě dobře. Je to jen o tom se zamyslet. zkusila jsem ti tedy napovědět navádějícími otázkami, a myslím, že vzhledem k tvé snaze a způsobům je to více, než dost.

Ohodnoceno: 2x

Od: asf
Datum: 04.11.12 18:26

Kdybys zadala do google slovo somatotyp, tak hned první ti vyjede definice, tak nevykládej, jak lovíš.

Datum: 04.11.12 18:25

Bývaly doby, kdy se pozdravilo, poprosilo a poděkovalo. Dnes se už ve škole učí spíše somatotypům než slušnému chování.

Asi jsem byl hloupý žáček, ale bavilo mne kdysi umět si najít důležité informace sám.*zed*

Datum: 04.11.12 19:00

děkuji moc za pomoc při zpracování odpovědí.

Od: sebastian
Datum: 04.11.12 18:19

?

ne

bo každy se hodí na něco jiného..celý svět dělníků by byl stejně k h*** jako politiků

Od: af
Datum: 04.11.12 18:28

Trojku a dvojku vymysli, my ti to zkontrolujeme. Co myslíš, jak to je? Namáhej si mozek.

Od: buss®
Datum: 04.11.12 18:39

Tady chybí rubrika Zpracování domácích úkolů, seminárních prací..., až diplomek.

Ohodnoceno: 1x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.