Příklady na limity

Od: Datum: 22.01.13 20:20 odpovědí: 1 změna: 22.01.13 20:29

Dobrý den, zkontrolovali byste mi někdo, prosím, 3 příklady na limity? Vyšly mi podle výsledků, ale nejsem si občas jistá některými kroky, která jsem tam zvolila. A ještě, pokud by byl někdo ochotný, prosím, tak bych potřebovala poradit s 1 příkladem.

Příklady d, e, g mi vyšly, akorát ten postup bych chtěla zkontrolovat.

Příklad f - určila jsem si definiční obor, ale dál mi to nevycházelo, nevím, jak pokračovat s těmi limitami.

Zadání zní: vypočtěte llimity v krajních bodech definičního oboru funkcí.

doplněno 22.01.13 20:22:

zapomněla jsem vložit obrázek

doplněno 22.01.13 20:36:

omlouvám se, je tu omezený počet vložení obrázků, tak jsem skenovala celou A4

možná to tady půjde vidět líp, a pokud ne, tak to neluštěte, nějak jsem to s tou velikostí nedomyslela :(

http://imgupload.sk/viewer.ph…file=wxrmkaf3pfuk5311e5p7.jpg

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jirbar*
Datum: 22.01.13 20:29

On někdo z těch mušinců něco vyčte?

doplněno 22.01.13 20:51:

No to JPG je mnohem lepší a nechá se zvětšit. Jen jsem zkouknul podmínky řešitelnosti, ty jsou pochopitelně správně. Předpokládám že to je úroveň tak prvního ročníku technické VŠ. Od té mám již 50 roků a tak bych musel dost vzpomínat. Možná i příklady ze střední. Proč ne, když teď se učivo zlomků má posunout ze šesté třídy dokonce do třetí třídy obecné školy. To bude poradna dotazy přímo zahlcena.

No jak se tady "objeví" Kartaginec či Petapeta ti to zkouknou levou zadní.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.