Aj - Stunts ( článek z učebnice 8. třídy )

Od: Datum: 07.04.13 14:35 odpovědí: 8 změna: 07.04.13 20:02

Dobrý den já sem dlouho nebyl ve škole a ted tam v angličtině probírají článek stunts a mně by moc pomohlo kdyby ste mi pomohli to přeložit nebo poslat odkaz kde to je a nemusí to tam byt ani přeložené, protože bych si to dal do googlu Děkuji moc za odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: luke237
Datum: 07.04.13 15:04
Asi to nejak nechapu, ale kde mas svoji ucebnici anglictiny?
Ohodnoceno: 0x

Od: dody®
Datum: 07.04.13 15:06

Doma ale ten članek je celkem dlouheja tak by mi to pomohlo kdybych to měl v počítači před sebou klidně anglicky abych si to mohl dát přeložit protože takhle to musím celé přepisovat do počítače

Datum: 07.04.13 15:08

Když už se vám nechce listovat papírovým slovníkem, tak přece stačí opsat občas nějaké neznámé slovo, ne?

Datum: 07.04.13 15:10

Ale to je uplně novej článek a je celej z novejch slovíček

Od: luke237
Datum: 07.04.13 15:39
takhle to musím celé přepisovat do počítače
Nemas nahodou mobil s fotakem, ze bys to ofotil a preposlal to sem, jestli to teda umis?

Datum: 07.04.13 15:13

Asi by to nechtělo hledat článek ale možná celou knižku. Někde v pdf se třeba najde. Tam si článek najdete a okopírujete. Dejte sem přesný název knížky, nebo se rovnou podívejte na uložto a jim podobné.

Datum: 07.04.13 15:17

Učebnice osmé třídy a název článku je Stunts.

Od: maccount*
Datum: 07.04.13 20:02

Doporučuji si přečíst článek Stunts v překladu kousky. Jak se jmenuje učebnice angličtiny?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.