Čedičový kaňon

Od: Datum: 03.06.13 16:16 odpovědí: 4 změna: 03.06.13 19:39

Chtěla bych se zeptat co je to čedičový kaňon.. Na internetu to jaksi nedokážu najít..

Děkuji za odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.06.13 16:21

Asi máme každá jiný internet *smich*. Já zadám třeba na Seznamu do vyhledavače "čedičový kaňon" a hned v prvním odkazu si o něm můžu něco přečíst *klik*. Hele, třeba to bude i Tvým počítačem, třeba to zrovna v něm není :D. Zkus to zadat na nějakým jiným a třeba to najdeš *ua*

doplněno 03.06.13 16:37:

No, tak já jako o tom nic nevím, tak mi v pár větách napiš co to je. Čedičový kaNon - kanon z toho se střílí a je to asi z kamene čediče, ne? Vlastně ne, je to kanon a do něho se dávají čedičový koule *ua*... Tak a teď ty *klik*

doplněno 03.06.13 16:39:

a "zkácenou" formu nepoužívej. Tu už někdo sboural (zkácel):)

Ohodnoceno: 2x

Od: janiqua
Datum: 03.06.13 16:24

Asi jo.. Jako já co se dívám, tak jako něco o tom píšou, ale nevím jak bych to jaksi zformulovala do zkácené formy..

Od: janiqua
Datum: 03.06.13 16:41

zkrácené*

Datum: 03.06.13 19:39

Sebod, ale ono opravdu není jednoduché něco najít, pokud se "čedičový kaňon" vezme (logicky) jako název. Našel jsem jen tohle: Basalt Canyon (Čedičový kaňon), Grand Canyon, Arizona.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.