Dobrá kalkulačka do školy

Od: Datum: 27.03.13 20:57 odpovědí: 4 změna: 28.03.13 10:36

Ahoj, doporučil byste mi někdo nějakou dobrou kalkulačku, která by mi co nejvíce pomohla v matice? Chtěl bych aby hlavně uměla počítat lineární a kvadratické rovnice a výrazy... Cena max 1500.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.03.13 21:35

Co tahle?

Ohodnoceno: 0x

Od: luke237
Datum: 27.03.13 21:40

Jestli neumis spocitat linearni rovnice (tj. vydelit 2 cisla) nebo kvadraticke rovnice (dosadit do rovnice pro vypocet korenu), tak mas mnohem vetsi problem, nez jak najit dobrou kalkulacku.

Jen tak pro predstavu: prakticky cela stredoskolska matematika na urovni gymnazia se da spocitat hlavy. Sem tak je potreba vydelit 2 "oskliva" cisla nebo spocitat sinus "oskliveho" uhlu, ale jinak jsou cisla volena obecne tak, aby to slo spocitat z pameti.

Od: pest®
Datum: 28.03.13 10:00
Za sebe doporučuji také Casio, mám myslím 991 a naprostá spokojenost, na technické VŠ nepostradatelna věc. Jinak mám ještě starší model a bez problémů funguje minimálně 10let.
Jinak k počítání z hlavy, jistě jde to i celkem rychle, ale kolikrát na to prostě při testu není čas, nebo je, ale přeci jen je dobré si výsledky ověřit.

Od: lego®
Datum: 28.03.13 10:36

Detem by ve skole melo stacit jen toto.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.