Je možné udělit 2.schování za poškození žk?

Od: Datum: 22.03.13 14:21 odpovědí: 9 změna: 19.04.13 20:49

Dobrý den je možné aby škola udělila žákovi dvojku schování za neumyslné natržení žákovské knížky? děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 22.03.13 14:27

Zdravím.A jak prokážeš,že to bylo neúmyslné?*sok*Jinak,by jste měli mít přečiny a jejich postihy zapsány ve školních osnovách...

Ohodnoceno: 0x

Od: jannovotny1245
Datum: 22.03.13 14:37

právě že asi nijak neboť při vyndávání z aktovky jsem žk. vzal špatně a nějak se zachitila a porařilo se mi ji natrhnout a škola mi chce za to dát dvoujku schování

Od: buss®
Datum: 22.03.13 14:37

Škola nic neuděluje, vizte školský zákon a školní řád, nebojte si popovídat s třídní(m). Zde není kdo by to rozhodl.

doplněno 22.03.13 14:39:

Pardon, já myslel, že to píše rodič. Ať tam rodič zajde...

Od: kometak*
Datum: 22.03.13 14:39

Podle mě to je přitažené za vlasy, u nás na škole máme studijní průkaz, který musí vydržet čtyři roky, ale když se ztratí, nebo zničí nebo něco, tak za mírný poplatek se prostě nechá udělat nový a nic se neděje...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 22.03.13 17:59

A co předcházelo? Dvojka z chování se jenom za neúmyslné poškození ŽK nedává.

Od: zuzan
Datum: 22.03.13 18:29

Pokud je to jen ta žákajda tak si buď jistej že ne.

Datum: 23.03.13 12:29

Už to vidím živě. Výborný žák, úkoly vždycky udělané, vždy na vyučování připravený, při výuce pozorný, o přestávkách milý a příjemný ke spolužákům, opatrný k cizímu majetku, zdvořilý k dospělým, najednou přiskřípne žákovskou do zapínání batohu a ona se natrhne! Učitelka je natolik nespravedlivá, že zapomněla na všechny klady žáka a vidí jen nehodu a to ještě úplně špatně. A hned 2 z mravů! Takhle to je? *haha*

Od: cissa*
Datum: 19.04.13 20:17

2 z chování se dává jen když šikanuješ ostatní atd. rozhodně ne za požkození ŽK!

Od: buss®
Datum: 19.04.13 20:49

? Myslím, že už si to dávno tomu vyříkali...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.