Odvolání proti ukončení studia na VŠ

Od: Datum: 11.03.13 16:00 odpovědí: 4 změna: 11.03.13 16:30

Dobrý den, studuji ČZU v Praze a byl mi zaslán dopis o ukončení studia z důvodu nesplněné studijní povinosti. Chci studovat dále a tak potřebuji podat odvolání, ale nevím jak takové odvolání napsat. Na internetu jsem našla pouze odvolání z nepřijetí na VŠ. Proto prosím jestli by mi někdo mohl poradit co do odvolání napsat nebo odkaz na nějaký vzor předem děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.03.13 16:09

S tímto jistě poradí studijní oddělení Vaší fakulty;) To Vám řekne i přesné znění, co máte napsat.

doplněno 11.03.13 16:11:

A ptala jste se, co a jak napsat?

doplněno 11.03.13 16:30:

V tom případě máte velmi zvláštní studijní, že Vám k tomu nic neřekli...

Postupovala bych jako při klasickém odvolání:

Vaše údaje a adresát ( děkan fakulty) - doleva nahoru

Věc: žádost o přezkoumání rozhodnutí o ukončení studia

Tímto Vás žádám o přezkoumání rozhodnutí ze dne (celé datum, které je uvedeno v dopise z VŠ), kterým bylo mé studium (pokud možno, vypsat celý název studia, případně zkratku), ukončeno.

Odůvodnění žádosti: a zde muste napsat relevantní důvody, proč bylo vyhození neoprávněné

Martina Nováková ( + vlastnoruční podpis!)

V Praze 1.1. 2013

doplněno 11.03.13 16:30:

Podpis má být zarovnaný vpravo na kraj, po dostatečné mezeře od předchozího textu. Bohužel se to nezarovnalo.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 11.03.13 16:10

To mi bohužel neřekli.

Datum: 11.03.13 16:13

Ano ptala.

Datum: 11.03.13 16:30

Pokud nemáte splněné dané povinnosti pro studium na VŠ tak proti čemu se chcete odvolávat, jedná se o chybu na vaší straně a ne na straně školy. Jinak pokud chcete odvolání podat tak jej napiště jakoukoli formou, ale musí být jasný důvod odvolání tedy např. jak byly dané povinnosti splněny apod... Odvoláním se škola musí zaobírat ať je podáno jakkoliv.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.