Na jakou školu bych mohl jít?

Od: Datum: 28.02.13 16:13 odpovědí: 6 změna: 02.03.13 08:07

Na jakou školu bych mohl jí když mám 2 trojky ,9 dvojek a 3 jedničky, když mě baví automechaničina ale chtěl bych mít i nějakou lepší než "učňák"?

doplněno 01.03.13 14:12:

jsem v osmé třídě


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.02.13 16:19
avatar

autoelektronik nebo se lidově tomu říká autoelektrikář s maturitou auta začímají být čím více prošpikovány elektronikou, mechanickou stránku aut se naučíte už kdekoliv

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 28.02.13 16:36

Bohužel nepíšeš, v jaké třídě jsi, v osmé nebo deváté? Většinou školy zajímají obě pololetí osmičky a první pololetí devítky, ale může se to samozřejmě lišit, každá škola má jiná kritéria přijetí.

Vysvědčení nemáš až tak špatné, také jde pochopitelně o to, z jakého předmětu ty dvojky a trojky máš, to mohou také školy zohlednit. S maturitou je hodně oborů, které souvisejí s auty, např. Diagnostika vozidel, autotronik a podobně, názvy se mohou lišit.

Můžeš se podívat na internetu, která škola ve Tvém okolí takový obor nabízí, brožuru středních škol by u sebe měl mít také Tvůj třídní učitel, který Ti spolu s výchovným poradcem, pokud jej na škole máte, může poradit, který obor by byl pro Tebe vhodný.

Hodně škol má také dny otevřených dveří, můžeš se tedy pak do dané školy přijít podívat a zjistit si konkrétní podmínky, předměty a jiné věci, často na základní školy chodí náboráři ze škol a těch se pochopitelně můžeš ptát také.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.02.13 17:23
avatar

nektere skoly maji automechanik / autotronik / autoelektrikar s maturitou , ale sel bych spis na elektrikare slaboproud s maturitou , tam mas zaklady a pak se muzes zamerit na auta

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.02.13 17:26
avatar
Dnes s timto vysvedcenim zvladnete klidne dve az tri VS a za 10 let muzete sefovat cele siti znackovych autoservisu pokud budete mit trochu stesti.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.03.13 10:42
avatar

Je dnes hodně učňáků s maturitou. Nebo zkus SPŠA - střední průmyslovou školu automobilní. Na netu by sis jistě našel, kde jsou. Kamarád ji dělal v Mladé Boleslavi, ale to už je hodně let. Vím, že je v Holicích, mohl bys přitom navštívit i muzeum Emila Holuba. :) Také byla v Pardubicích - ve večerní a dálkové formě.

Ale záleží na tom,odkud jsi. Určitě si najdeš něco poblíž svého bydliště. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: peh
Datum: 02.03.13 08:07

Kamkoliv . Měla jsem na ZŠ tři trojky a teď mám vejšku.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.