Co když se nedostanu na střední?

Od: Datum: 23.02.13 15:57 odpovědí: 4 změna: 23.02.13 18:38

Ahoj, můžu podávat jenom dvě přihlášky, obě si dávám na gymnázium. Ale mám strach, že když se nedostanu ani na jedno, co pak budu dělat. Bojím se, že to prostě vzdám. Nikam jinam, než na gympl nechci a bojím se, že mě nevezmou ani na jeden. Pravidelně se učím, počítám si různé příklady k přijímačkám.. Je něco, co víc bych pro to mohla udělat, abych měla jistotu, že se tam dostanu?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: k2
Datum: 23.02.13 16:00

At udelate cokoliv, tak JISTOTU nebudete mit nikdy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.02.13 16:06
avatar

Začít si trošku věřit. :)

Jistotu, opravdovou jistotu nebudeš mít nikdy. Ale můžeš zvýšit svoje šance a to děláš už tím, že se učíš. Věnuj se přípravě a chval se za pokroky. Věř si. Podívej se na to takhle - stejné podmínky jako ty mají i ostatní! I oni se teď určitě klepou (ti zodpovědnější, ostatní to ještě neřeší - vidíš, jaký máš náskok? ;)).

Pokračuj v přípravě. A zkus si trošku věřit. Držím ti palce. Nervozita je normální u takhle důležitého životního kroku. Ale musíš ji použít pro své dobro, jako motivaci, ne se jí nechat ovládnout. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: youngman*
Datum: 23.02.13 16:06

Makat makat makat až do poslední chvíle!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: anonimka15*
Datum: 23.02.13 18:38

No já mám návrh...kdzž se nedostaneš ani na jedno tak se dívej po jiném. Některá gymázia dělají i ,,2. kolo" přijímacích zkoušek;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.