Kde vyhledat hromadná ubytování

Od: Datum: 09.03.13 19:22 odpovědí: 2 změna: 09.03.13 22:31
avatar

Dobrý den, musím vytvořit jakýsi přehled o ubytovacích zařízeních dle obcí s rozšířenou působností. Potřeboval bych nějaké údaje o všech ubytovacích prostorách v dané obci. Musím to ještě rozdělit podle vyššího a nižšího standartu. Hledal jsem na českém statistickém úřadě, tam jsem většinu našel, ale bohužel se mi nepodařilo najít rozdělení dle standartů. Nevíte prosím, kde bych to mohl najít?

Děkuji za případné rady


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 09.03.13 20:44

Na Českém statistickém úřadě se objeví jen hotely, penziony, málokdy ubytovny. Ubytování v soukromí se tam neobjeví vůbec. Rozdělit ubytovací kapacitu bude fuška. Hodnocení dle počtu hvězdiček bylo zrušeno. Tak vám asi nezbude nic jiného než najít webovky obcí s rozšířenou působností a ty obyčejně uvádějí možnosti ubytování a navíc i ubytování v soukromí. Standart dle webovek jistě odhadnete.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.03.13 22:31
avatar

Předpokládám, že jde o přehled písemný, takže doporučím nezaměňovat slovo standard s vlajkou (standartou). Ostatní už Vám poradila Uška.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.