Přijímací zkoušky na UPOL -Olomouc

Od: Datum: 17.02.13 14:57 odpovědí: 2 změna: 19.02.13 13:02
avatar

Dobrý den, není tady nějaká dobrá duše, která by věděla, jak to chodí s přijímacími zkouškami na Univerzitu Palackého v Olomouci? Když se člověk hlásí na jednu fakultu a na dva její obory se shodnými předměty na přijímačky, přičemž termín přijímací zkoušky je ve stejný den? Tak jestli se dělají přijímačky dvakrát (což jaksi není možné), nebo stačí jen jednou přijímačky?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.02.13 12:55
avatar

Zdravím, pokud se v obou případech jedná o obory, na které se píše pouze TSP nebo podobné testy (bez dalších talentových a jiných zkoušek), dělá se test pouze jednou. Předpokládám, že u termínů je napsaný i čas, kdy se máte dostavit k testu...?

Masaryčka to má stejně. Na tři obory jsem dělala pouze jedny přijímačky.

doplněno 19.02.13 13:08:

Na papírech, kde je syn zván ke zkoušce, by měl být krom termínu i čas. Pokud jsou však obory podobné, ne-li skoro stejné, opravdu to vypadá na ty jedny přijímačky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.02.13 13:02
avatar

Děkuji za odpověď, Martino. No na ty obory, kam se syn hlásí, se nedělají TSP, ale normálně příjímačky - fyzika, chemie, biologie nebo matematika...

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.