Maturitní ples - otázky

Od: Datum: 17.02.13 14:01 odpovědí: 2 změna: 17.02.13 15:21

ahoj všem,

chtěl bych se vás zeptat - nebudu se účastnit mat. plesu naší třídy a jde mi zejména o tyto věci(prosím o odpověď nejlépe někoho, kdo se maturitního plesu neúčastní - il)

- vím, že je zde věnováno několik dní na nacvičování nástupu a dalších věcí, které je potřeba zařídit a výuka tedy ten den odpadne. Co mám dělat já? Budu chodit s nimi, nebo si můžu napsat omluvenku, či jít do jiné třídy?

- pokud jste nešli na ples, byli jste alespoň na mat. videu?

díky všem


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.02.13 14:06
avatar

Já jsem také nebyla na maturitním plesu. Když se ten den nacvičovalo a připravovalo, zůstala jsem doma. Nikdo po mě žádnou omluvenku nechtěl, protože to měla omluvené celá třída, takže nebyl ve škole nikdo, kdo by mě zapsal. Ohledně maturitního videa, to nevím, protože na naší škole žádné maturitní video nebylo. Tedy nějaké video ano, ale nevím, jestli maturitní, bylo to půlnoční překvapení, kde se tancovalo, ale účast na to videu byla dobrovolná. Jinak ohledně šerpy, mně ji předali spolužáci druhý den ve škole. Pokud se to video bude pouštět jen na maturitním plese, na kterém stejně nebudete, tak bych to být vámi vůbec neřešil/a. Anzionka.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 17.02.13 15:21
avatar

proc nejdes? nic lepsiho nez maturitak ve skole nezazijes , jde o to se uvolnit , pokecat s ucitelskym sborem a s bandou ...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.