Znovu do prvaku

Od: Datum: 03.02.13 10:41 odpovědí: 3 změna: 03.02.13 12:25
Ahoj, vybrala jsem si blbe stredni skolu, ktera me nebavi. Jsem v prvaku a chtela bych se zeptat, kdyz chci nastoupit znovu do prvaku na jinou skolu, tak budu muset zajit na zakladku, aby mi vypsali znamky na prihlasku nebo jak to chodi?A zapisovy listek mi taky daji na zakladce?Dekuji.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.02.13 10:47

Na ZŠ nemusíte, stačí vyplnit opět přihlášku, kterou seženete i v papírnictví, a doplníte jen známky z prvního pololetí z vysvědčení ze ZŠ. Přihlášku Vám nemusí nikde vystavovat.

Ohodnoceno: 0x

Od: petapeta*
Datum: 03.02.13 11:19

Přihlášku vyplníte včetně známek a to i za druhé pololetí z 9. třídy. Místo razítka se podepíšete, popřípadě doložíte opisy vysvědčení. Přihlášku doručíte řediteli zvolené školy do 15. března 2013.

Zápisový lístek obdržíte na krajském úřadě, který je příslušný podle vašeho místa trvalého pobytu.

doplněno 03.02.13 11:30:

Spíše bych vám doporučil zajít na tu jinou školu a požádat o přestup nyní v pololetí. Bude-li na té jiné škole volno, tak by vás mohl ředitel nyní přijmout.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 03.02.13 12:25

Ano, to je nejrychlejší způsob jak se na tu školu dostat. Pokud je místo, asi ti v tom nebude ředitel bránit. Je rád za každého nového žáka.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.