Jak propojit matematiku/ekonomie/pravo?

Od: Datum: 26.01.13 13:17 odpovědí: 1 změna: 26.01.13 14:10

ahoj :)

Mám pro vás takový menší oříšek, který mne trápí již několik měsíců. Jde o výběr vysoké školy. Jsem již v 8.ročníku VG a chce to někam dát přihlášku, ale kam? Ve škole platím za "dost dobreho" matematika ( delal jsem MO,SOČ...) ale také mne baví ekonomie,právo a v testech OSP patřím vždy k těm nejlepším na škole. Několik let jsem se také účastnil debatních soutěžích apod. Nenapadá, nevíte někdo o nějakém studijným programu, který by aspon částešne propojoval ony zmíněné oblasti? Tak trochu mne napadla ekonomie, ale zde celkem váhám, neboť otázka uplnatnění je problématická.

Děkuji


avatar
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.01.13 14:10
 

Napadá mě, v Brně na Masarykově univerzitě je obor finance a právo - tak bys mohl propojit 2 oblasti a myslím, že by to mohlo mít lepší uplatnění, když je to propojené s právem. A navíc na ekonomických školách je i dost matiky. Ale nevím, jen je to můj názor ;).

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.