Jak propojit matematiku/ekonomie/pravo?

Od: Datum: 26.01.13 13:17 odpovědí: 1 změna: 26.01.13 14:10

ahoj :)

Mám pro vás takový menší oříšek, který mne trápí již několik měsíců. Jde o výběr vysoké školy. Jsem již v 8.ročníku VG a chce to někam dát přihlášku, ale kam? Ve škole platím za "dost dobreho" matematika ( delal jsem MO,SOČ...) ale také mne baví ekonomie,právo a v testech OSP patřím vždy k těm nejlepším na škole. Několik let jsem se také účastnil debatních soutěžích apod. Nenapadá, nevíte někdo o nějakém studijným programu, který by aspon částešne propojoval ony zmíněné oblasti? Tak trochu mne napadla ekonomie, ale zde celkem váhám, neboť otázka uplnatnění je problématická.

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.01.13 14:10

Napadá mě, v Brně na Masarykově univerzitě je obor finance a právo - tak bys mohl propojit 2 oblasti a myslím, že by to mohlo mít lepší uplatnění, když je to propojené s právem. A navíc na ekonomických školách je i dost matiky. Ale nevím, jen je to můj názor ;).

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.