Pedagogické minimum

Od: Datum: 21.01.13 20:33 odpovědí: 3 změna: 22.01.13 12:33

Dobrý den,

potřebuji odbornou radu. Je mi 31 let, bydlím poblíž ČB, momentálně na mat. dovolené. Vystudovala jsme Biskupské gym. v ČB, poté roční studium aj na Jazykové škole, ukončila jsme studium na VOŠ ekonomické v ČB - TITUL BBS( BACHALOR OF BUSINESS STUDIES) , mezitím vyměnný studijní pobyt v Nizozemí přes Erasmus- výuka v aj.

Chtěla bych si dodělat pedagogické minimum či výuku aj pro zš, podmínkou je ale kombinované či dálkové studium. Máte pro mě nějaké řešení? Byla bych Vám vděčná.

Děkuji Petra Kubíčková


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 21.01.13 21:14

U nas chodi dost lidi sem http://www.muvs.cvut.cz/specializace-v-pedagogice jestli to je podle predstav. Ac to nevypada, tak studium je to dalkove. Myslim, ze 1x za 14 dni pa+so.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.01.13 23:04
Ohodnoceno: 0x
 
Od: petapeta*
Datum: 22.01.13 12:33

Nevím, co si představujete pod pojmem "pedagogické minimum". Pedagogické minimum je určeno pro učitele odborných předmětů, kteří mají vysokoškolské nepedagogické vzdělání (Ing.) a vyučují na střední škole, a pro učitele odborného výcviku (dříve mistr odborného výcviku), kteří mají odborné středoškolské vzdělání.

Chcete-li vyučovat na ZŠ, musíte získat kvalifikaci vysokoškolským vzděláním získaným studiem v akreditovaném magisterském studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřené na přípravu učitelů všeobecně vzdělávacích předmětů.

Kombinované studium se otevírá pro absolventy studia učitelství a umožňuje jim rozšířit aprobaci o anglický jazyk.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.