Zkušenost s webem seminarky.net

Od: Datum: 02.11.12 15:34 odpovědí: 11 změna: 26.05.16 14:24

Dobrý den, nemáte někdo prosím zkušenost s www.seminarky.net? Děkuji

J.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.11.12 16:40

Používání obsahu Seminárek.cz je podvodem (studenti jsou povinni práce vypracovat sami), psaní pro Seminárky.cz napomáhá podvodům.

Ohodnoceno: 0x

Od: buss®
Datum: 02.11.12 17:18

Podvod, kdo za tebe pak bude třeba pracovat, co budeš znát pro profesi?

doplněno 02.11.12 18:34:

A není problém to zjistit, žáci jsou tak oprsklí, nebo zdechlí, že to jen zkopírují sakumprásk se všemi chybami včetně formátování! Pak je za kouli! A oni se ještě divííí.
Ostatně stačí se podívat na int, jak se kopíruje, autorství úúúúpíí. Nicméne taháky se používají u maturit, tak i zkoušek na VŠ. A též se dají koupit diplomové práce, hnus!

Od: askmenow*
Datum: 02.11.12 17:23

Moje zkušenost je taková, že většina učitelů dnes již dobře zná tyto weby a jejich obsah, a že v případě podezření si sem chodí práce kontrolovat. Pozor na to. Navíc využívání, nedej bože odevzdávání prací z takovýhle webů není jen podvod vůči učiteli, ale je to i nezákonné - jedná se o plagiátorství. pozor na to.

doplněno 02.11.12 19:32:

Zaměnilqa jsem to se seminarky.cz, kde jsou práce hotové, pardon.

doplněno 04.11.12 18:30:

jakubd: minimálně ivzez si nic nespletla... má pravdu

Datum: 02.11.12 18:26

Podvod ano, ale plagiátorství? Zákazník dostane napsanou práci na míru, odlišnou od jakékoli jiné, kterou kdy dostali ostatní zákazníci. Dodavatel ji předá pouze zákazníkovi a nikomu jinému. Co se kde plagijuje? Je to prostý outsourcing. *nevi*

Od: dfs
Datum: 02.11.12 17:24

Učitelky to znají jak své boty. Není problém zadat kus práce do úvozovek v google a vyhledat si, kde jsi to opsal/a.

Datum: 04.11.12 18:21

Myslím, že jste si všichni totálně spletli web s http://seminarky.cz/.

Datum: 04.11.12 18:31

I kdepak, nespletli: Web Seminarky.net pod nabídkou "kvalitních originálních podkladů" schovává zhotovení prací za studenty.

doplněno 04.11.12 18:32:

Problém tohoto i podobných webů je napomáhání studentům v podvádění.

Datum: 05.11.12 10:53

Souhlasím jedině s tím, že to možná není úplně fér... chtěl jsem jen zjistit, jestli s tím nemá někdo zkušenost a né tady rozbouřit menší emoce. .-)

Od: adfd
Datum: 04.11.12 18:37

A o co ti jde? Nenápadně si dělat reklamu na web?

Datum: 05.11.12 10:52

Reklamu na web? Tak tohle mne pobavilo. Tohle jsem založil kvůli tomu, jestli s tím někdo nemá zkušenost... nic víc.

Od: pavel111
Datum: 26.05.16 14:24

Nejhorší firma, nedoporučuji! Jejich práce nestojí za nic, akorát Vás vyhodí a jejich záruka a garance je pouze podvod. Sám jsem službu vyzkoušel a dopadlo to vyhozením z předmětu a zbytečně vyhozené peníze. Napíší Vám práci, kterou zvládnete i po kalbě sami.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.