SŠ Chemická

Od: Datum: 31.10.12 18:00 odpovědí: 1 změna: 01.11.12 17:10

Dobrý večer,

zajímalo by mě jestli někdo z Vás nechodil/nechodí na Masarykovu SŠ chemickou. Chtěla bych vědět všechny "plusy" i "minusy" této školy, chtěla bych na ní asi jít, ale předem bych chtěla vědět nějaké informace, kterí se na webu ani na dni otevřených dveří prostě nezjistí. Za jakékoliv komentáře předem děkuji.

A ještě pod odtázka je nějaká další SŠ chemická v Praza, která je podle Vás dobrá, vím že jako "podobor" chemie je na zdrávce atd. ale zatím jsem neslyšela nic jiného než nedobré komentáře na další školy s chemickým zaměřením, o Masaryčce jsem toho zatím také moc neslyšela, jen věci od bývalé studentky této školy.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.11.12 17:10

Jako v každé jiné chemické průmyslovce budeš muset znát látku jako všude jinde.Maturita bude určitě také stejná.

JABRAKA

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.