Ředitelská důtka za lhaní?

Od: Datum: 30.10.12 23:42 odpovědí: 11 změna: 09.11.12 22:05

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli je možné, aby jsem dostal ředitelskou dutku za to,

že jsem jednou zalhal o tom, že nemám ŽK a přitom ji měl, díky za odpovědi :))

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vvv
Datum: 30.10.12 23:43

O tom rozhoduje ředitel, s tím nic nenadělᚠa jak vidíš, možné to je.

Od: luke237
Datum: 30.10.12 23:56

Je to dost nepravdepodobne. Urcite uz jsi mel nejaky velky skraloup z minulosti, tridni dutku, nejaky dalsi prusvih od te doby a u te zakovske bylo asi podezreni, ze jsi ji vedome znicil.
Jestli to je tvuj prvni prohresek, tak v lepsim pripade dostanes jenom vynadano od tridniho, v horsim pripade poznamku a kdyby se nahodou ten den hvezdy spatne zarovnaly, tak napomenuti tridniho ucitele.
Od reditelskou dutky by jsi byl jeste hodne daleko.

Datum: 31.10.12 00:21

Pro posouzení situace bys musel podrobně popsat nejen tuto událost, ale i vše, co jí předcházelo. (Ředitelé škol mají jiné starosti než někomu bezdůvodně udělovat ředitelskou důtku.)

doplněno 01.11.12 18:00:

V ředitelské důzce musí být uveden důvod, proč byla důtka udělena. Důvod tipuji na to, pročĄs chtěl ŽK zatajit (a lež se samozřejmě přičetla).

Od: bussŽ
Datum: 31.10.12 00:59

Ale tady nikdo není tvůj třídní ani ředitel, že?

doplněno 31.10.12 11:35:

Kdo lže, ten krade, kdo krade, ten visí, kdo lže ten vždycky ublíží si... no snad mimo našich politikůůů

Od: lujsŽ
Datum: 31.10.12 11:19

Jestli je ředitel zároveň tvým češtinářem tak si možná dostal tu důtku i za češtinu.:D

doplněno 31.10.12 11:43:

Jestliže si jako žák ještě ve 23:42 vzhůru tak to asi ta ředitelská nebude tvůj jedinej problém.

Datum: 31.10.12 11:25

Myslím si, že ano. Uvedl jsi úmysleně jiného v omyl. A co jsi tím chtěl dokázat? Snad jen to, že ta důtka nepřijde dneska, ale o den ji oddálíš. Pak to budeš muset řešit stejně.

Pokud bys měl povědomí o tom, co všechno má na zádech ředitel školy, co musí za den řešit, podepisovat, domlouvat apod., takovou klukovinu bys mu nevyváděl. Má toho na sobě dost a ještě řešit nějaké puberácké výlevy - zda ŽK mám nebo nemám? Byla by mě hanba, být Tebou a pokud bych už něco vyvedla, postavila bych se k tomu jako zodpovědný kluk. Ne jako červenající se chlapeček - nemám, nemám... Pokud je ředitel opravdu férový, nemávne rukou a stejně tomu neujdeš. Tak proč si dělat malér zbytečně? Jaga.

Datum: 31.10.12 15:45

Prosím Vás.. ředitelskou za to, že řekl že nemá žákajdu opravdu nedostane;) ledaže už by měl tolik napomenutí, zapomenutí apod... já vím, o čem mluvím. Na základce jsem si taky párkrát žákajdu zapomněla doma a řekla jsem, že jsem si ji prostě zapomněla, nebo že ji zrovna nemám.. za to opravdu nemůže být něco horšího, než že si to učitel k sobě napíše.

Datum: 31.10.12 21:44

Nᚠsystém na ZŠ, před 7.lety:

2 zapomenutí: poznámka

4 zapomenutí: napomenutí třídního učitele

6 zapomenutí: důtka třídního učitele

8 zapomenutí: důtka ředitele školy

___________________________________________________________________________________________________

Povinností, každého studenta je chodit do školy včas, mít řádné připravené své věci, splněné úkoly a nosit ŽK.

Žákovská knížka určuje tvoji výkonnost, schopnosti a další věci... a pokud jsi stálý adept pak je to oprávněné!:)

Upozorňuji, že u nás nikdo nic nezapomínal a více jak 80% spolužáku pokračuje dnes na VŠ. Je potřeba jít na takové lůzry a sígry jakým jsem byl i Já, pěkně z ostra:-D

Od: lujsŽ
Datum: 31.10.12 23:04

On asi bude problém v tom že řekl že ji zapomněl a později se nějak přišlo na to že ji má.

Od: krkovicka*
Datum: 31.10.12 23:23

Kdy se ozveš,co se opravdu stalo.Postoje,výčitky,arogance,úmyslné lhaní/několika násobné lhaní...Jinak Otázka zněly-Ředitelska za lhaní?Odpověď je NE.

Od: goofy*
Datum: 09.11.12 22:05

NE. Unás veškole se toděje co chvíly, maximálně pokárání nebo třídní (pokud máte blbou učitelku). Nic víc.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.