Maturitní ples o prázdninách?

Od: Datum: 14.02.13 14:36 odpovědí: 3 změna: 14.02.13 20:58

ahoj,

při návrhu data na náš maturitní ples si nikdo neuvědomil, že by mohl vyjít na naše jarní prázdniny. Nicméně s největší pravděpodobností to tak příští rok bude a proto se chci zeptat - má někdo zkušenost s maturitním plese ve všední den o prázdninách? Bylo to lepší, než kdyby byl ples normálně v neprázdninový týden? Nebo je podle vás lepší datum poposunout?

díky za názor


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: h0c
Datum: 14.02.13 15:26
Připadne-li konání plesu na prázdniny, tak zřejmě nebude účast maturantů úplná. Doporučuji upravit termín plesu na období mimo prázdniny.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.13 18:44
avatar

Ono vůbec maturák ved všední den není nic moc lepší je pátek nebo sobota.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.13 20:58
avatar

O jarních prázdninách nebudou všichni studenti určitě na plese. Někteří třeba pojedou na hory apod. Všední den také není na plesy vhodný. Dovedete si představit ve středu trdlovat na plese a ve čtvrtek ráno od 6 jít makat? Tím nemyslím teď studenty, ale doprovázející rodiče a příbuzné. Také byste na všední den asi jen těžko sháněli kapelu. Hud. skupina - to jsou většinou lidé, kteří normálně ve všední den dělají a v pátek či v sobotu večer si přivydělají hudbou.

Určitě to posunout tak, aby už /nebo ještě/ nebyly jarní prázdniny. A tak si ples užijí všichni maturanti. Chválím, že myslíte na rok dopředu, to se nechá ještě v pohodě zařídit.

Já měla svůj maturitní ples 9. února 1974. Pamatuji si ho dodnes. Vyšlo to na sobotu, jako letos a byl moc fajn! *palec* Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.