Vyběr povolání

Od: odpovědí: 19 změna:

Zdravím všechny uživale, mám dotaz:

Přemýšlím o budoucí práci a nedávno jsem viděla film Salt, zaujala mě "práce" agentky/špiona : (dávám přednost: práci v terenu (hlavně zahraničí), možnosti nosit zbraň.. - jistě jsmte všichni alespoň jendou viděli Jamese Bonda :) - tato práci by byla ta pravá :) - nemohli byste mi poradit nějakou "tajnou službu"? (v Americe např.: CIA a FBI (+ str. popis) ) + jaké školy a znalosti jsou potřebné k tomuto "zaměstnáníů? Děkuji mnohokrát.

19 odpovědí na otázku

2x

*smich* Prosím tě, na to zapomeň, oni si své lidi vybírají sami na základě nějakých mimořádných schopností a zajímavých kontaktů. Tvé touhy by mohla ukojit povolání jako daňová kontrolorka, kontrolorka práce neschopných, sociální pracovnice nebo policistka.

doplněno 28.10.12 12:44:

Jo a ještě exekutor, detektiv a komando v elektrorozvodných závodech. *frajer*

doplněno 28.10.12 12:51:

Chce to méně věřit tv, to, co ti tam předkládají, je jen pohádka pro dospělé, chtít žít tak, jak ve filmu je pošetilost. Svět se nehemží agenty cia a sličnými špionkami s pistolemi, to je jen fikce. Pokud jsem četla něco o lidech, co tam pracují, většinou seděli někde v podzemních kanclech a taková sranda to nebyla.

doplněno 28.10.12 12:53:

Touhu po dobrodružství ti neuspokojí žádné povolání, ta musí být v tobě a pak si cestu najdeš, ať budeš lékařkou bez hranic, archeoložkou, právničkou nebo obchodnicí.

doplněno 28.10.12 12:54:

Vždyť ti to píšu, ti si vybírají tyto služby samy, nejvíce z lidí, kteří absolvovali vojenskou školu, policejní nebo právnickou fakultu.

Bohužel, s tím se asi nespokojím :) - ale děkuji za odpověď.

doplněno 28.10.12 12:50:

Ještě by se mi líbilo něco jako : Zvláštní agent, ale nevím, jakou školu k tomu potřebuji..

A jak si na tom v telocviku?

zdá se že budeš potřebovat hodně trpělivosti

2x

jj, nepolapitelný James Bond. V novinách byl kdysi rozhovor s jakýmsi bývalým rozvědčíkem a ten povídal, že takového sjupragenta jako je 007 by kontrarozvědka měla za pět minut.

Nechceš být radši Fantomasem? *smich*

0x

nejdriv si udelej stredni skolu, pak jdi na policejni akademii a pak se hlas na vyssich mistech jako vysetrovatel a pod. Kdyz to pujde dobre i ceska repulika ma tajnou sluzbu. Ale to mas opravdu par let casu.

doplněno 28.10.12 13:00:

ja nedavno videl dokument o ceskych politicich a jejich zivota.

To je zase prace ktera je stvorena primo pro me. A taky vim ze z toho nic nebude. Nemam na to ani zaludek. ;)

Přemýšlím nad : ÚZSI (úřad pro zahraniční styky a informace) - nevím, jestli mohou nosit zbraň.., VZS (vojenská zpravodajská služba) - vyzná se v těchto službách někdo? Poradíte mi potřebné znalosti a vzdělání?

Ale jiste. Poradim:
nejdriv si udelej stredni skolu, pak jdi na policejni akademii.
Uz mas stredni skolu za s sebou? Co ten telocvik, jak si na tom?

0x

Kolik ti je let?

16 let a studuji gymnazium...

a jaké máš koníčky a co děláš ve volném čase?

Sportuji, ráda si zajdu na střelnnici či zahrát paintball, koukám na akční filmy :)

0x

Dej si inzerát.Ona se ta nějaká FBI přihlásí. *haha*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]