Knížky na maturitu

Od: Datum: 27.10.12 16:39 odpovědí: 5 změna: 27.10.12 17:26

Zdravím, chci se zeptat, kdy vám škola dala seznam knížek na maturitu? Já jsem už ve druháku a pořád nic, mám kámoša na stejné škole ve třeťáku a taky nic.. To se to normálně dává až ve čtvrťáku, nebo to máme jen my tak ''skvěle'' pořešené? Když jsem se ptal češtinářky, tak mně nedokázala odpovědět..

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: fino97*
Datum: 27.10.12 16:40

Ja jsem v prvaku,a uz nam to davali*smich*,ale urcite to bude na strankach vasi skoly...

Datum: 27.10.12 16:44

My jsme to dostali už ve kvartě (v devítce). Ale stejně je nám to k ničemu, když se to každej rok mění. :D Klidně bych ti ho mohla poslat, ale nevím k čemu by ti to bylo :D

Od: ron*
Datum: 27.10.12 16:47

Můj syn - gymnazium - dostal seznam hned v prvním ročníku. Seznam také mají na www stránkách školy.

doplněno 27.10.12 16:50:

Zkus se tedy zeptat některého maturanta z Vaší školy. Ti už seznam určitě mají.

doplněno 27.10.12 16:51:

Myslím maturanta, který bude v tomto školním roce maturovat.

Ohodnoceno: 2x

Od: 667
Datum: 27.10.12 16:48

My na stránkách nic nemáme, to mám několikrát projeté *zed*

Datum: 27.10.12 17:26

Podle mne je ještě moc Plánují se změny, takže seznam, který byste letos obdrželi, Vám může být ve čtvrtém ročníku k ničemu. Je možné, že maturita bude vypadat jinak, než letos.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.