Prohlášení české šlechty

Od: Datum: 19.10.12 23:23 odpovědí: 4 změna: 20.10.12 23:10

Zdravím.

Zajímalo by mě, čeho se týká prohlášení české šlechty z roku 1939. Na internetu jsem samozřejmě našla spoustu článků, ale moc tomu nerozumim :/

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.10.12 08:55

Já myslím, že se ti spíš nechtělo to číst, vždyť je to např. tady http://nassmer.blogspot.cz/20…i-prislusniku-historicke.html jasně řečeno - s nastupujícím fašismem a roztahováním se Německa česká šlechta poukazuje na nutnost udržet státní hranice Česka tam, kde byly a hlásí se k českému národu a českému odkazu, navzdory svým neměckým předkům.

Ohodnoceno: 2x

Od: barboraaa
Datum: 20.10.12 13:39

No já vím, kde to je. Přečetla jsem víc těhlech článků. Jasně, vy mi shrnujete o čem článek je, ale né to, co v tom prohlášení bylo...

Datum: 20.10.12 13:41

V tom článku máte citaci z toho prohlášení a tu shnuji, tedy shrnuji to, co v tom prohlášení bylo, domnívám se.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 20.10.12 23:10

Zdá se, že čtete něco jiného: Oč tedy jde podle Vás?

Ohodnoceno: 2x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.