Politika - volby

Od: Datum: 16.10.12 22:11 odpovědí: 3 změna: 17.10.12 07:59
Ahoj všichni , mám udělat aktualitu o přímé volbě prezidenta na občanskou výchovu.Na rovinu,politika nikdy v mém zájmu, a proto je pro mě hodně težké se v tom vyznat. Dokážu najít či říct, kde a kdy se to koná, co to znamená...proč vubec k přímé volbě dojde atd. Problem je v politicích, kandidátech...( koho Češi nejvíce chtějí, kdo má velkou pravdepodobnost být kandidatem - na netu jsou ruzný už ¨predčasné výsledky v % ...atd ) ale je tam toho hodně a já nevím co je na tom pravdy Přece jenom, jedná se o politiku...Budu ráda, když mi někdo řeknete svuj názor. Děkuju!
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: olinlitomericko
Datum: 16.10.12 23:37

Prezident by měl reprezentovat republiku, ne ji zahambovat "půjčováním si propisek do kapsy v Chile", vědět co přesně chce, trvat si na suverenitě státu a jít za tím i přes protesty politických stran, naslouchat názory lidí "dole" .To je jediná varianta "oblíbeného" českého prezidenta. Skutečnost je však trochu jinde...Nepomoch sem, ale řek sem pravdu *bum*Atˇ Ti to dobře dopadne...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikoll*
Datum: 17.10.12 07:31

Ano, souhlasím. Je potřeba změna v ČR. Doufajme k lepšímu :) Já osobně fandím Tomiu Okamurovi. Jinak děkuju :))

Datum: 17.10.12 07:59
avatar

Do aktuality už bych nepsala proč přímá volba, kde se koná a snad ani kdy se koná. To už víme (někteří), to už není aktualita.

Aktualitu bych pojala přibližně takto:

Necelé tři měsíce před přímou volbou prezidenta České republiky se o funkci uchází? kandidátů. Podle současných agenturních průzkumů preferují voliči nejvíce? (uvedla bych 3 - 5 kandidátů), více než pět procent voličů preferuje i (dalších pár jmen).

Ze srovnání s průzkumy z minulých měsíců je patrné, že kandidátům A, B,.. preference (mírně, výrazně...) stoupají, C,D naopak klesají. Nejvýraznější posun v preferencích (nahoru nebo dolů) zaznamenal kandiát E.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.