Kámoška má problém

Od: Datum: 16.10.12 19:18 odpovědí: 6 změna: 17.10.12 19:32

Dobrý večer, jmenuju se Paty je mi 16let a chodím na střední školu do prváku. Ve třídě máme holku která je závisla ná Justinovi Bieberu,pořád o něm mluví má všechny písně od něj. Mě je jedno jestli ho má ráda nebo ne ale pořád mě štve že každý den o něm mluví jak je pěknej skym ted je co bude zpívat no atd.

Poadte mi co mám dělat aby o tom nemluvila

Díky předem za odpovědi vaše Paty


avatar
Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.10.12 19:29
 
avatar

Tak když o něm začne zase mluvit, taktně převeď řeč na něco jiného. A když to uděláš několikrát a nepomůže to, tak jí v klidu řekni, že sice její zájem chápeš, ale že Tě to nebaví neustále o něm mluvit, že Ty máš jiné zájmy. Pokud je ale na něm tak "závislá", jak píšeš, tak se obrň trpělivostí. Jedinou možností je opravdu ji pouze vyslechnout, a pak převést řeč na něco jiného. Když po čase zjistí, že nereagujete, tak toho snad nechá.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: buss
Datum: 16.10.12 19:32
 

Nevšímat si jí. Nejsi k ní přivázán.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.10.12 19:48
 
avatar

Buď si jí nevšímat, nebo narovinu říct, že tohle témě tě obtěžuje a nezajímá.

 
Od: askmenow*
Datum: 16.10.12 19:57
 

Paty, klidně jí řekni, hezky v klidu, že víš, že ho má ráda, ale že tebe moc nezajímá a tak že tě hovory o něm zas tak nebaví, tak že se snad nebude zlobit. Jestli je to fakt kámoška, pochopí to :) Určitě jí nezakazuj o něm mluvit úplně, nebo se klidně jednou za delší čas přeptej, co třeba říká jeho novému klipu, aby věděla, že máš zájem o ni... ale není tvoje povinnost, ani jako dobré kamarádky, neustále poslouchat něco, co tě nezajímá. Naopak, přátelství je o komunikaci... Tak jí prostě upřímně pověz, že tě to zas tak nezajímá a začněte si povídat o něčem jiném.

 
Datum: 16.10.12 21:45
 
avatar
Prostě jí to nějak hezky vysvětli, že ti to vadí. A jak někdo může mít rád Justina Biebera. Mě se líbí jenom ta písnička Boyfrend, ale jinak ho neposlouchám. Každej má prostě jinej vkus.
 
Datum: 17.10.12 19:32
 
avatar

Nemyslím, že by měla problém kamarádka (jí to nevadí). Vadí-li, že kamarádka mluví stále o tomtéž, řekni jí to nebo si najdi jinou kamarádku.

Podle mne by ale dobrá kamarádka zájmy kamarádky respektovala.

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.