Čeština, slohovka

Od: Datum: 29.09.12 23:00 odpovědí: 2 změna: 30.09.12 09:18

Dobrý den, chci se zeptat musíme na ČJ odevzdat sloh - Dovolte, abych se představil. Češtinu moc nemusím a vůbec nevím co tam psát. Musí to být na 1 A4 a má to vypadat nějak takhle http://www.cesky-jazyk.cz/slo…tavit-vam-moji-malickost.html velice děkuji za každou pomoc o čem psát.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 30.09.12 00:05

Zrovna v tomto případě ti s obsahem nikdo neporadí. Musíš psát O SOBĚ. A my tě neznáme. Ty se znáš. Teoreticky by mělo jít o nejsnažší téma. Co tě baví? Co rád děláš? Co nerad děláš? S kým a jak trávíš čas? Jak tě ovlivnila rodina? Jaké jsou tvé sny, cíle, plány, tužby strachy... cokoli můžeš psát. Máš i vzorovou práci... co víc potřebuješ?!

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ladaadal*
Datum: 30.09.12 09:18

Párkrát si ten odkaz přečti a pak svými slovy napiš o sobě. Není to tak složitý, jen si musíš nabudit myšlenky. Kde a jak žiješ, s kým, co máš ráda, co děláš ve volných chvílích a tak dále.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.