Jak se učit na přijímačky?

Od: Datum: 19.09.12 14:41 odpovědí: 2 změna: 20.09.12 03:06

Ahoj,

tenhle rok budu dělat přijímačky a vůbec nevím jak se na to učit! Potřebuju se nejvíc učit matematiku, ale vůbec nevím co všechno se mám učit? Je toho hrozně moc. A jak často? Každý den, nebo mám chodit na doučování? Díky

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 19.09.12 14:45

Ahoj.

Na většině škol probíhá tzv. doučování - příprava na přijímačky. Tam začni chodit. Učitel je zkušený, přesně ví, jaké učivo s Vámi má opakovat. Určitě si několikrát i zkusíte přijímačky nanečisto. A jak často? Předpokládám, že doučování bude jednou týdně. Ty ostatní dny doporučuji věnovat se přípravě alespoň 1/2 hodinky.

Datum: 20.09.12 03:06

Moje nejstarší dcera si sehnala sbírky úloh z matematiky a postupně všechny vyřešila. Na přijímačky se připravovala sama. Druhá dcera si vybrala střední školu bez přijímaček a třetí chodila na doučování na gymnázium, kam se hlásila ke studiu. Seznámila se tam s některými vyučujícími i se systémem jejich hodnocení. Všechny tři se na zvolené školy dostaly na první pokus.

Každý způsob přípravy má něco do sebe, každému vyhovuje něco jiného. Mně se zdá nejlepší doučování na zvolené škole. Když se uchazeč v předstihu seznámí se systémem hodnocení středoškolských učitelů, má u přijímaček trochu menší trému.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.