Talentovky - stres, neuspěch, výsměch

Od: Datum: 06.01.13 12:27 odpovědí: 6 změna: 09.01.13 15:41

Ahoj potřebuji poradit .Za týden dělam talentovky a mám strašný stres! Celý se třepu mám strach že neuspěju a že se mi vysmějou . poradte co stím :( sem vkoncich :/


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.01.13 12:31
avatar

Ahoj, talentovky nejsou všechno, i když je neuděláš, svět se nezboří. Tvé starosti by asi chtěly mít děti v Africe, které nemohou chodit do školy, mají různé nemoci a nemají co jíst a pít.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: lucule*
Datum: 06.01.13 13:41

Ahoj.Já sama mám strach z přijímaček...ale to je za dlouho.Chápu že máš strach a že se ti vysmějou.S tím si nelam hlavu.Mě už od 1. třídy šikanovali a těď jsem se jim postavila.Musíš si říct:,,Já to dám a ukážu to všem,že jsem dobrej!,, a uvidíš že ti to půjde :) s pozdravem Lucule ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.01.13 13:54
avatar

Uspějete, jen si více věřte. A nevysmějí se vám. Berte to tak, že každý, kdo na těch talentovkách bude, bude mít i trému a strach. To ke zkoušení patří. Přeci nezahodíte svoji životní šanci jen kvůli nějakému vašemu strachu? Až budete mít po talentovkách, uvidíte, že to bylo naprosto zbytečné se obávat. Hodně štěstí vám přeji, ať vám to vyjde!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.01.13 17:56
avatar

Kdo by se měl smát? Přijímací komise už viděla leccos, takže ta se určitě smát nebude.

Rodina, přátelé či kamarádi se smát nebudou, těm spíše bude líto, pokud ti to nevyjde. A o výsměchu ostatních si prostě mysli své.

___ I kdyby ti talentovky nevyšly, je to dobrá zkušenost. Při dalších přijímačkách už bude tréma menší.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ron*
Datum: 06.01.13 19:49

Ahoj.

Nervozitu a stres před zkouškou pociťují většinou ti studenti, kteří jsou dobře a pečlivě připraveni. Cítí zodpovědnost, a proto mají z případného neúspěchu obavu. Jen ti lehkomyslní strach nemají. Proto jsem přesvědčena, že zkoušku uděláš. Jen je třeba si více věřit. A pokud bys opravdu neuspěl, nikdo se smát nebude, není čemu. A talentovky můžeš zkusit znovu.

Přeji úspěch a odvahu.*palec* A jen dodávám: nejde-li o život, ... tak vlastně o nic nejde.;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: martka
Datum: 09.01.13 15:41

Zkus si sama představt jak děláš ty talentovky a jak se ti prostě všechno daří tak jak sis přála jak všichni obdivně koukají jak si to dokázala udělat něco tak skvělého

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.