Opravná maturitní zkouška z matematiky

Od: Datum: 12.09.12 16:52 odpovědí: 4 změna: 13.09.12 19:10

Dobrý den, neuspěla jsem u druhé opravné maturitní zkoušky z matematiky. Při obou zkouškách mi chyběl 1 a půl bodu. Chtěla bych se odvolat, ale nevím jaké důvody mám do té žádosti napsat. Našla jsem malou chybu ve 24. příkladu, jak tam jsou uvedené ty vrcholy, tak v těch závorkách jsou čárky místo středníků a proto jsem hned nevěděla, jestli se v závorce jedná o jedno desetinné číslo nebo o dvě čísla. A v příkladě č.7 je v zadání ve stejné závorce mezi x a y středník. Zmátlo mě to a zdrželo mě to od ostatních příkladů, které jsem nestihla vypočítat. Můžu to napsat jako důvod do žádosti? Nevíte někdo ještě další nějaké důvody, které bych tam mohla napsat? Prosím poraďte, nemám už moc času, žádost můžu podat jen do pěti dnů ode dne, kdy se dozvím výsledek.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: asiasiasi
Datum: 12.09.12 20:04

Myslím že v tomhle ti odvolání nepomůže, leda by se přehlídli a dali ti méně bodu ,

Datum: 13.09.12 14:35

Na čárkách a střednících bych nikdy nebazírovala, tím dáš najevo, že nejsi ani schopná pochopit dobře zadání příkladů. Nebo ti ještě odeberou maturitu z češtiny.

Když nemám něco v hlavě, nechápu proč a na co se odvolávat. Na svou hlavu? Na předsedu komise, který mi nesedl? Na to, že jsem nebyla ve své kůži?

I když matika nebyla také mým koníčkem, k maturitě jsem se připravovala poctivě. Takže zbývá opravdu jen jediné: UČIT SE, UČIT SE, UČIT SE!

Jestli na to opravdu nemáš, bylo lepší zvolit nějaký učební obor, kde moc matiky nebylo. Měla bys řemeslo a nemusela by ses potupně mořit mezi neúspěšnými. Ale na to už je dneska pozdě. Tak hodně štěstí, snad se to nakonec povede. Jaga.

Datum: 13.09.12 19:10

Já už jsem vyučena a tedˇ jsem byla na nádstavbě. Ve škole jsem neměla žádné problémy a chodila jsem tam každý den. Ani jsme v matice nestihli všechno probrat. Při ústních zkouškách jsem měla velmi dobré známky - dvě jedničky a jednu dvojku, no a didaktický test z češtiny a slohovku jsem taky udělala bez problmů. Jen ta matika mi nevyšla. Proto bych se chtěla odvolat.

Datum: 13.09.12 15:37

se chcete odvolat s tím , že máte málo bodů? Nechápu , více se učit a na odvolání nebude důvod

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.