Propadnul jsem - vezmou mě na školu?

Od: Datum: 05.09.12 20:17 odpovědí: 10 změna: 06.09.12 11:26

čus měl bych prozbu, když vídu v 8 (když sem propat) je dodělana zakladka? a nebudou problemy aby mě vzaly na školu? díky za odpovědi.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: h
Datum: 05.09.12 20:21

určitě budou problémy -hlavně s češtinou - žasnu co se dá udělat chyb na jednom řádku

Od: axlik*
Datum: 05.09.12 20:55

*zed* Jenže takových chyb jsou schopni se dopustit i VŠ a to je nejhorší ... :(

Datum: 05.09.12 22:27

Náhodou - přinejmenším sebevědomí má tazatel na hoooodně vysokém levelu! *smich*

Jenže dnes střední školy berou kdeco, aby naplnili stavy. Když takovýho elementa nějakým způsobem propasírují až k maturitě, tak nastává šok, že u státní maturity musí prokázat ZNALOSTI! Další šok nastává, když od takovýho elementa dostanete jakožto člověk, co má na starosti i nábor zaměstnanců, do ruky CV psané výše uvedenou tatarštinou. A pak je divení - proč mě nikde nechtějí?

Ohodnoceno: 1x

Od: jakojaaa
Datum: 05.09.12 20:21

Není dodělaná základka a na střední tě tudíž nevezmou.

Datum: 05.09.12 20:59

Jsou školy, na které se dá dostat i s 8. třídou. Moc velký výběr ale není a jsou to vždy učební obory.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 06.09.12 00:40

Podle mého názoru by bylo lepší základní školu dokončit (požádat písemně ředitele školy o povolení dokončení 9. ročníku). S ukončeným základním vzděláním je více možností výběru, co dál.

Od: ron*
Datum: 06.09.12 08:27

Doporučuji učební obor. Ne všichni musí mít povinně maturitu.

Datum: 06.09.12 09:15

Jó srandičky! Ty přejdou. *smich* Takových tady zž bylo.

Od: olaf71*
Datum: 06.09.12 09:45

spíš ne

Od: ladaadal*
Datum: 06.09.12 11:26

Možná na nějakou zapadlou zkrácenou. Do klasické ne.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.