Informační technologie - ČVUT | VUT | MUNI?

Od: Datum: 04.09.12 14:44 odpovědí: 2 změna: 06.09.12 15:47
Zdravím,
chtěl bych se zeptat ohledně výběru vysokých škol. Chtěl bych jít na fakultu informačních technologií (web, multimédia) a rozhoduju se mezi těmito školami.
České vysoké učení technické v Praze
Vysoké učení technické v Brně
Masarykova univerzita v Brně
Chtěl bych se zeptat, jaká je podle vás nejlepší volba. S ohledem na kvalitu, náročnost, uplatnění ale i kulturní život.
Děkuju za odpovědi ;)

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.09.12 15:28

Masarykova univerzita v Brně :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tomasgulas
Datum: 06.09.12 15:47

To asi není zrovna vhodně položený dotaz. Pokud zde zabrousí někdo, kdo jednu z těchto škol studuje nebo studoval, bude si vychvalovat svou Alma mater. ČVUT myslíš asi FIT, to by nemusela být špatná volba. Je to nová fakulta, která vznikla za docela dramatických okolností. Pokud jsi z Prahy, je to velmi dobrý tip.

MUNI je něco jako MatFyz, končíš jako Mgr., ne Ing. To není od věci, protože já šel třeba taky na UPOL, abych se vyhnul elektro předmětům, kterých si na VUT v Brně vychutnáš dosytosti. Ten FIT to má šalamounsky vyřešené, alespoň dle jejich stránek, že je tam samozřejmě povinné elektro, ale jen nezbytné minimum dané zákonem. Myslím tím, pokud by ses mu chtěl vyhnout :)

Ani jedna škola naní špatná. VUT je hodně elektra a taky nemáš skoro možnost si pohnout s předměty na bakaláři, navíc tam byly nějaké zmatky a hodně lidí začalo nadávat, jak jsem sledoval na fórech. MUNI bude hodně na bednu, předměty si myslím, že si budeš moci napsat, jak budeš chtít, snad i z jiných oborů. No a ČVUT má snad i konkrétně sestavený obor na ten WEB apod.

A teď babo raď *smich*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.