Vyplatí se ISIC karta v posledním ročníku SŠ?

Od: Datum: 04.09.12 14:37 odpovědí: 3 změna: 04.09.12 19:35

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, jestli je nějaké rozumné využití/uplatnění ISIC karty v maturitním ročníku na gymplu/střední.

Vrtá mi hlavou, zda-li mi bude tento rok k něčemu dobrá (doteď jsem ji při studiu na střední nepotřeboval).

Nejspíš bych jí uplatnil v době, až budu jezdit na příjimačky na VŠ nebo při zařizování bydlení (koleje, byt), kdy budu asi často pendlovat sem a tam. Ktomu vlastně platí až do konce příštího roku, tudíž bych jí využil i při prvních měsících na VŠ.

Zase na druhou stranu se asi musí na VŠ zařídit opět nová, tudíž by mi tato na SŠ ihned příštím rokem propadla.

Takže vyplatí se to? Děkuji za odpovědi

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.09.12 17:23

I tak se musí obnovovat roční známka.

Za těch 150 nebo kolik stojí se vám to vyplatí hned při druhé třetí cestě.

Ohodnoceno: 2x

Od: askmenow*
Datum: 04.09.12 17:45

Stejně by sis musel na vysoké patit nový kupon, takovou tu samolepku, ta platí jen rok.

Navíc, na některých vysokých, třeba na UK, si děláš novou kartu, protože slouží i jako elektronická karta na obědy apod.

Vyplatí se podle mě vždycky.

Používám ji na spoustu věcí - hodně obchodů na ni nabízí slevu, třeba v knihkupectvích, ale zrovna tuhle jsem na ní dostala slevu i na luxusní spodní prádlo ;)

A hlavně se mrkni, jestli tvoje banka nedává za kartu na účet peníze. Já když přijdu s novým ISICem jednou za rok do České spořitelny, dostanu 200,- na účet ;)

Ohodnoceno: 2x

Od: ducan
Datum: 04.09.12 19:35

super, moc díky za odpověď! :)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.