Jsem správně v pokročilé skupině na němčinu?

Od: Datum: 03.09.12 21:03 odpovědí: 1 změna: 04.09.12 00:44

Dobrý den potřeboval bych vědět jestli jsem se přihlásil správně do pokročilé skupiny NJ na gymnáziu. Němčinu se učím tři roky s učebnice Deutsch mit max 1 a 2. Jedničku jsem dobral celou a ve dvojce 5 lekcí z 8. Z Nj jsem měl vždy 1. Děkuji za odpověď.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.09.12 00:44

Na tuto otázku nelze jednoznačně odpovědět. (Známka z němčiny ani učebnice či počet absolvovaných lekcí nic nevypovídá o Vašich skutečných znalostech.)

Vyučující rozdělí žáky/studenty do skupin podle úrovně znalostí a dovedností jednotlivců ve srovnání s ostatními žáky/studenty.

Protože na dálku neposoudím ani Vaše schopnosti ani je neporovnám se dovednostmi Vašich spolužáků, nemůžu posoudit, zda je Vaše zařazení do skupiny pokročilých správné.

Nepředpokládám však, že by si vyučující chtěl přidělávat zbytečně práci navíc nevhodným rozřazením studentů/žáků do skupin.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.