Jsem správně v pokročilé skupině na němčinu?

Od: Datum: 03.09.12 21:03 odpovědí: 1 změna: 04.09.12 00:44

Dobrý den potřeboval bych vědět jestli jsem se přihlásil správně do pokročilé skupiny NJ na gymnáziu. Němčinu se učím tři roky s učebnice Deutsch mit max 1 a 2. Jedničku jsem dobral celou a ve dvojce 5 lekcí z 8. Z Nj jsem měl vždy 1. Děkuji za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.09.12 00:44
avatar

Na tuto otázku nelze jednoznačně odpovědět. (Známka z němčiny ani učebnice či počet absolvovaných lekcí nic nevypovídá o Vašich skutečných znalostech.)

Vyučující rozdělí žáky/studenty do skupin podle úrovně znalostí a dovedností jednotlivců ve srovnání s ostatními žáky/studenty.

Protože na dálku neposoudím ani Vaše schopnosti ani je neporovnám se dovednostmi Vašich spolužáků, nemůžu posoudit, zda je Vaše zařazení do skupiny pokročilých správné.

Nepředpokládám však, že by si vyučující chtěl přidělávat zbytečně práci navíc nevhodným rozřazením studentů/žáků do skupin.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.