100% příprava do školy

Od: Datum: 31.08.12 21:56 odpovědí: 4 změna: 31.08.12 23:57

Ahoj všem potřebuju se připravit do školy a potřebuju být přímo zaměřenej na školu hlavně chci se totiž dostat na nástavbu ted jdu do druháku uči mse cukrář 3 roky dení chci se prostě dostat na školu nebo spíš do města kde je moje holka která se tam jde učit tak chci stejně skončit jak ona jde do prváku a já jdu do druháku a a prostě ted stejně nebude semnou když je odemně taky daleko tak se potřebuju soustředit hlavně na školu prootože jak jsem se dozvěděl na nástavbu se dávají víza z druháku a ze třetáku a já potřebuju mít dobrý známky jak z druháku tak ze třetáku aby mě přijali jak se mám tedy nejvíc připravit na školu abych měl dobrý výsledky děkuju záleží mi na vzdělání :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 31.08.12 22:09

No, nejdřív zapracujte na češtině. Dělení vět, čárkách, tečkách, souvětích a tak. Na nástavbě budeš maturovat z češtiny, to si uvědom.

No a pokud ti jd eo zlepšení známek, je to jednoduché. průběžně se uč to, co probíráte, čti i učebnice, které máte, klidně se nech na zkoušení vyvolat, když budeš připravený (lepší, než když tě vyvolají někdy, kdy nemůžeš).

Denně si vyhraď čas na učení a opaku si látku z několika minulých hodin na předměty, co máš další den - nejen, že budeš připravenější na zkoušení, ale když bdeš mít osvěžené souvislosti snáze pochopíš nové učivo.

Na praktických předmětech dávej pozor a snaž se, tam to jinak ani nejde.

A klidně se po hodině zeptej učitele, na čem ti doporučuje zapracovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.08.12 22:11

Děkujů skusim to, no ke konci roku jsem měl asi 2 z češtiny ale vim že to musim ještě zlepšit :/

Od: askmenow*
Datum: 31.08.12 22:13

Vypadá to, že máte hodně mírnou češtinářku, na tom fakt zapracuj. jinak těžko odmaturuješ. A zkoušej zapracovat se z, ne se s ;)

doplněno 31.08.12 22:15:

Jinak na češtinu doporučuji koupit (pokud nemáš) Pravidla českého pravopisu - vydání pro školy. Ve předu jsou vysvětlena všechna důležitá pravidla i s příklady. Na první pohled je toho hodně, všechno o pádech, velkých písmenech, atd. Ale rozhodně to stojí za to. To bych být tebou četla a zkoušela navíc k tomu, co děláte ve škole. Dobrý je také web http://prirucka.ujc.cas.cz/

Jinak pokud se učíš anglicky, na procvičování doporučuju www.helpforenglish.cz/.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.08.12 23:57

Jooo tak děkujůůů moooc kouknu natoo :))

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.