Ruština - Jak se ji naučit

Od: Datum: 21.08.12 21:18 odpovědí: 5 změna: 17.10.12 00:58

Dřív jsem se učil Rusky a chci se ji naučit. Ale nwm jak se mam sam učit? Poradíte jestli neznate nějaky online kurz zdarma, protože ani nwm jestli ji využiju, když se všude cpe ta blba AJ.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.08.12 21:35

Zdravím, také si nejsem jistá, zda ruštinu využijete. Podle mého názoru je v dnešní době lukrativnější právě angličtina nebo němčina. Ale pokud byste se chtěl doopravdy naučit rusky, tak nedoporučuji online kurz zdarma, tam se toho moc nenaučíte. Zkuste se porozhlédnout po nějakém placeném kurzu, který vede zkušený učitel nebo to zkuste jako samouk. Potom byste si musel koupit dobrou učebnici a hlavně se k učení dokopat. Stačí zadat do googlu kurzy ruštiny, vyhodí vám to spoustu odkazů, pak si stačí jen vybrat. Anzionka.u

Ohodnoceno: 2x

Od: amelikaame*
Datum: 21.08.12 22:05

Tak ja se rusky ucim pouze ve skole ale treba zakoupit ucebnici RJ Od nakladatelství fraus nebo ALBRA ...ucime se podle nich a pripada mi to skvele
Ohodnoceno: 2x

Od: j0ck3r*
Datum: 21.08.12 22:14

Pouvažuju o všech možnoste, jinak dik .

Datum: 22.08.12 00:49

Internetové kurzy stejně jako učebnice pro samouky jsou dobré pro ty, kdo už mají nějaké základy a umějí výslovnost. Doporučila bych je spíše k procvičování, rozšíření slovní zásoby, ...

Od: bozhena
Datum: 17.10.12 00:58

ahoj! muzu ti naucit rusky kdybys naucil mi cesky:)

pis na muj email bozhenav@gmail.com

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.