Dálkové studium na VOŠ

Od: Datum: 19.08.12 11:02 odpovědí: 1 změna: 19.08.12 15:11

V lednu mi bude 26 a teď v září mám nastoupit do 3. ročníku (závěrečný) na Vyšší odborné škole. A právě proto, že mi bude 26, byc chtěla zažádat o individuální studium, ale problém je ten, že nevím, jestli mi individuál dají až od letního semestru, nebo jestli budu muset individuálně studovat již od zimího semestru.
Ta druhá varianta se mi v žádném případě nevyplatí, protože je pro mě výhodnější zůstat ve škole až do 26.
Jinak je tu ještě jeden problém s jedním přemětem. Jedná se o absolventský seminář a podmínka k zápočtu je mimo jiné smlouva o praxi (koná se v únoru a březnu) a pak také projekt absolventské práce. A to je právě ono, protože dálkoví studenti mají celou praxi i zkoušky posunuty. Praxi na léto, zkoušky na podzim.
A to je právě ten důvod, proč si myslím, že mi individuál od půlky ročníku nepovolí. Máte s tím někdo zkušenosti? Nebo s něčím podobným?
Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.08.12 15:11
avatar

Pro povolení individuálního studia nejsou žádná univerzální pravidla, záleží na konkrétních podmínkách té které školy. Zkuste se informovat u ředitele školy (ve škole jej zastihnete nejpozději od 27. srpna, ale spíše tipuji, že už od zítřka).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.