Musí k zápisu do 1. třídy kvůli odkladu?

Od: Datum: 13.01.13 19:06 odpovědí: 4 změna: 13.01.13 20:57
avatar

Ahoj.

Já u mám děti velké,ptám se pro svoji kamarádku.

Adoptovaná dcerka by měla letos jít k zápisu do 1. třídy. Kamarádka jí chce dát odklad,protoe dcerka dle ní i jejího manela není jetě dostatečně zralá na nástup do koly. V brzké době bude probíhat zápis,musí dcerka k zápisu,kdy do koly stejně jistě nepůjde?

Děkuji Lenča


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.01.13 19:25
avatar

No k zápisu by jít mohla, i kdy budou žádat odklad. Učitelky ji alespoň uvidí a posoudí, je-li odklad nutný, nebo ne. Neznamená to, že když už byla u zápisu, že nutně musí nastoupit do školy.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: askmenow*
Datum: 13.01.13 20:29

Na kolách v naem okolí se k zápisu chodí, i kdy je ádáno o odklad, a tuím e do konce letoního únpora se dítě také hlasí (i kdy a na přespřítí kolní rok). Doporučuji podívat se na web konkrétní Z, nebo si tam zítra zatelefonovat. Tři minutky a kamarádka bude mít přesné informace.

doplněno 13.01.13 20:30:

+ stojí za přečtení toto http://clanky.rvp.cz/clanek/s…POVINNE-SKOLNI-DOCHAZKY.html/

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.01.13 20:44
avatar

Spíe, ne na názor rodiče, bych dala na názor učitelky M a pedagogicko-psychologické poradny. I u zápisu se lecco ukáe, učitelky tam ávají dětem úkoly, podle kterých zjistí jejich zralost.

Ve kole v 1 a 2. ročníku máme dvě děti, které podle rodičů měly mít odklad, protoe jsou hloupé (ano, podle jedné maminky je dcera hloupá, neikovná), zpomalené a kdesi cosi. Obě dvě děti patří k premiantům své třídy.;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mil®
Datum: 13.01.13 20:57
avatar

K zápisu jít musí a jestlie budou rodiče (zákonní zástupci) ádat o odklad, musí jít do Pedagogicko psychologické poradny, případně ji tam učitelky polou nebo bude psycholoka u zápisu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.