Kde levně sehnat učebnice?

Od: Datum: 13.08.12 20:02 odpovědí: 8 změna: 03.09.12 13:27

Hezký den. Mohl byste mi,prosím, někdo poradit?

Od září si ve škole sami sháníme učebnice (jsem na gymplu a je jich poměrně dost...) Kdybych si kupovala učebnice nové, bylo by to neuvěřitelně drahé a za rok bych je dávala pryč. Nevíte o nějkém obchodě s použitými učebnicemi? Popř. o nějaké spolehlivé stránce kde bych použité a levné učebnice sehnala?

(Nemám možnost odkoupit je od studentů z vyššího ročníku ...)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.08.12 20:06

Antikvariát, kamenný i virtuální bazar s učebnicemi, jakýkoli server pro internetové aukce a inzerci.. stačí hledat.

Od: hahanaj*
Datum: 13.08.12 20:09

zkus prolistovat tento odkaz/je tam dost stránek /- třeba najdeš i co potřebuješ- učebnice na gympl se tam nabízejí k prodeji

http://hudba-video-knihy.avizo.cz/knihy-a-casopisy/2/

Od: ron*
Datum: 13.08.12 20:12

Dobrý den.

Na většině středních škol se učebnice prodávají na začátku nového školního roku. Studenti si sami pořádají tzv. burzu učebnic.

Zkuste se poptat spolužáků, třeba i na Vaší škole bývá podobná akce.

Od: kesse*
Datum: 13.08.12 20:19

U nás nic podobného nebývá. Na škole budu už pátým rokem (nastupuji do prváku a jsem tam od 6.třídy) a nic takového tam nebylo a prý nebude .. ;)

Za odpovědi strašně moc děkuji :)

Od: askmenow*
Datum: 13.08.12 20:22

Většinou pak ale po nástěnkách vysí letáčky, kdo chce co prodat. Nebo studenti chodí a nabízejí knížky o přestávkách. Oni se jich taky chtějí zbavit a přivydělat si...

Jinak aspoň upřesni, jestli chceš nakupovat po netu, nebo v kamenném obchodě. A pokud obchod, tak jaká oblast - přecijen když ti budu radit Prahu a ty jsi z Aše, asi ti to na nic nebude.

doplněno 13.08.12 20:25:

Blbě jsem četla, koukám, že chceš obchod i stránku. TRak obchod, platí co jsem psala výše.

Stránky - hodně lidí nakupuje přes aukro, ale osobně to nemám moc ráda. Kamrádka nakupovala tady a prý dobrý: www.burzaucebnic.net - tím, že je to bazar učebnic, tam má většina prodejců víc titulů, což je výhoda, třeba najdeš jednoho, kdo ti jedním balíkem pošle několik knih naráz.

doplněno 13.08.12 21:42:

Tak v Praze je určitě nejlepší bazar učebnic v Myslíkově ulici. Jen v září v něm bývá dost narváno.

Ohodnoceno: 2x

Od: kesse*
Datum: 13.08.12 20:59

Za stránku děkuju :) Přesně něco takového jsem měla na mysli :)

Pokud jde o místo bydliště, bydlím v Kolíně, takže dojet si do Prahy není pproblém ;) :)

Od: annapavkova
Datum: 03.09.12 13:27

Pokud stále hledáš učebnice na gympl, tak ti mohu nabídnout své. Mám jich docela dost - jedná se o učebnice z 1.-4.ročníku taky na gymplu. Když budeš mít zájem, tak se ozvi na annapavkova@seznam.cz a můžeme se na všem domluvit :)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.