Nevím co dělat

Od: Datum: 15.07.12 11:33 odpovědí: 32 změna: 11.09.12 11:26

Dobrý den. Letos jsem neudělal ani druhý opravný pokus z matematiky (statní maturita). Takže vlastně zřejmě nemám nic i když jsem ostatní předměty dal napoprvé.. mám zažádaný o opakování čtvrtého ročníku, ale to si nejsem jistý zda bych odmaturoval z angličtiny(nový předmět který přibil). Když jsem řekl mamce s kterou žiju že bych začal pracovat že už jsem byl na pohovoru v asusu a že by mě vzali, nechtěla o tom ani slyšet a řekla "to by ses vysral na školu a málem se rozbrečela"... Jediná možnost je tedy jít na učnák, je mi ale 20 a to už bych se měl trochu postavit na svoje vlastní nohy že jak jsem tu četl v jedné diskuzi...prostě jediný předmět mi nevyšel a takhle se to celé posralo L.Otázky tedy jsou co mám dělat? Myslíte že by mě někde vzali nebo by se na to dívali lépe kdybych měl i praxi v tom asusu(zaměstnavatelé)? Prostě mě štvě že lidem kamarádům z učnáku to vychází, mají práci už ze školy zařízenou atd... Jinak u toho asusu je plat 10250 nastupni,+500bonus když vse odchodim,po zkusebni době 12750... kamarád co udělal maturitu pracuje o kousek vedle v jiné společnosti a má to platově stejné... prosím, poraďte co mám dělat, v pondělí bych měl podepsat smlouvu ale nevím jestli se na to nevykašlat atd... už z důvodu těch rodiču apod. prosím rady, i negativní cokoliv, vážně nevím co mám dělat. Uvažuji už dlouho o sebevraždě, už mám místo i způsob aby to byla tutovka apod... L když jsem to napsal par lidem z internetu které jsem ani neznal řekli mi že to z jisté častí chápou ale nechcou abych to udělal L..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: aspire*
Datum: 15.07.12 11:45

mimochodem, kamarádům opravuju počítače když si neví rady.Vytvářím www stránky, prostě všem co se týče mého oboru radím jen ted mi to nevyšlo ta maturita..Asi jsem fakt blbý na matematiku :( prostě... napište mi svůj názor, co by ste dělali vy na mé situaci apod... děkuji

Datum: 15.07.12 11:56
avatar

Takže, jako první věc. Myšlenky na sebevraždu bych úplně škrtnul. Uvědom si, že na světě je spousta lidí, kteří na tom jsou mnohem hůř. Zdravotně, finančně, životně. A pořád se s životem rvou a jedou dál. Tohle, co tu píšeš přece není nějaká osudová situace, určitě v tom nejsi sám a řešení se najde.

To je spíš typický problém-všichni hurá na školu, bez ohledu, co bude dál. Učňáky se berou jako nějaká podřadná záležitost a nakonec to dopadne tak, že lidé s vyučením pracují v pohodě a středoškolsky vzdělaní přemýšlejí, co dělat. Ale nechci moralizovat, spíš, co teď. Asi bych šel dělat, uvidíš, třeba se ti to zalíbí a nějaký postup tam budeš mít zajištěný. Okolo počítačů se uživíš vždycky. A ve zkušební době můžeš odejít vždycky a dodělat si ročník.

Tady ale musíš zase uvážit, co dál. Budeš mít maturitu, jenže pokud nechceš na vysokou, co chceš podniknout? Nebylo by lepší, nastoupit do práce a domluvit se na to, jestli by ti zaměstnavatel neumožnil dodělat si ten čtvrtý ročník nějak dálkově? I to se dá zvládnout. A praxe u jakéhokoli zaměstnavatele je nad zlato, i kdybys tam jenom zametal.

Tak se drž a ať to vyjde!

Ohodnoceno: 1x
 
Od: aspire*
Datum: 15.07.12 12:15

ahoj, no víš já si založil "fake profil na facebooku" a přidával si lidi a povídal jim co se mi stalo atd, a je pravda jsou na tom lidi daleko huř.(hlavně tedy zdravotně).Já jsem 100% zdravý.Jak bych si měl dodělat dálkově ten čtvrtý ročník? to ani snad nejde... :( Mohl bych normálně nastoupit do čtvrtého ročníku, ale moje znalosti angličtiny no prostě nevím jestli bych odmaturoval, matematiku bych už našteští neměl jako maturitní předmět...Okolo počítačů se uživím vždycky ano, ale to by mě museli vzít.Já mam práce soc. přídavky od statu že jsem student a jestli teď začnu pracovat tak o ně přijdu no.Ve zkušební době nemůžu odejít kdykoliv a dodělat si čtvrtý ročník, nebo spíš můžu ale jen do konce prázdnin ne?...Jinak práce u asusu by mě zavila, to nemůžu říct že né, klidně bych dělal i nějakého prodavače v obchodě,vyřizoval e-shop obědnávky apod...Ten asus byl první pohovor na který jsem šel a vzali mě, ten jeden chlap říkal "že prostě jde vidět že kdyžto tak řekne nejsem debil a že by byla škoda si to nedodělat apod"...Jenže já to vážně s angličtinou vydím špatně.A v tom asusu by mě to bavilo, jenže co ta mamka a kromě je to platově špatné placené ale tak lepší než nic no...

doplněno 15.07.12 12:15:

jinak děkuju že si napsal no :)

Datum: 15.07.12 13:50
avatar

Tak kruci, zdravý mladý kluk, co má život před sebou, že by se někde neuchytil a nezamával s osudem?

Ty peníze nejsou fakt moc, ale nikde ti nedají hned balík. Já dělal jednu dobu s barvami, upatlaný až na zádech, myl si ruce acetonem a to všechno za jedenáct hrubého! Ale musel jsem to vzít a skoro dva roky to dělat. Padnulo tu několik dobrých rad, fakt se obrátit na školu a poradit se. Přece ti, co tě učí, nemají zájem na tom, aby tě potopili a poradí, co dál.
Nastoupil bych na to místo a do konce prázdnin uvidíš, jak se to srovná, třeba se ti to nebude líbit. Ale máš kliku, že by tě vzali hned při prvním pohovoru, někdo má těch přijímacích řízení třeba padesát. Tak hurá do toho. A když ti tam řekli, škoda nedodělat čtvrtý ročník, zkus se i s nimi nějak domluvit, jak by to šlo při práci. Všechno jde, znám lidi, co pracují a ještě studují dvě vysoké školy.

Ty si myslíš, že kdybys si dodělal maturitu a sháněl práci, že bys dostal nějakou obrovskou platovou nabídku? Prostě se musí začít i s málem.

A trochu je mi divné, že jsi neudělal angličtinu, protože okolo počítačů se mluví jen tímhle jazykem.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: bambula*
Datum: 15.07.12 13:26

Maturitu udělá z čehokoliv každý pilný blbec. Ale lajdák ji neudělá. Takže se rozhodni, jestli se chceš konečně pilně učit a třeba doučovat dvakrát týdně z angličtiny nebo jestli na maturitu kašleš! Učitelé ve tvé střední škole nejsou tví nepřátelé! Pokud máš zájem mít maturitu, tak jim to ihned sděl a požádej je o radu, jakou formu dostudování, třeba i při zaměstnání, by to u vás na škole šlo. Zkrátka jsi to svou lajdáckostí posral, tak konečně pořádně zaber, pokud chceš tu maturitu. Jestli se ti ale nechce předvést u maturity dostatečné znalosti(a bez učení je nezískáš), tak se školou neztrácej čas a běž něco užitečného dělat se základním vzděláním.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: aspire*
Datum: 15.07.12 13:35

lajdáckostí? vůbec nic o mě nevíš :( prostě hodně stresuju mám to v povaze! chodil jsem ROK na doučovaní z matematiky, mám i o tom certifikát! :( ale i tak jsem to neudělal, prostě asi hodně stresu kdo ví :( prostě lajdák nejsem a na angličtinu jsem antitalent, můžu se učit kolik chci a stejnak mi to podle mě nepomůže :(

Od: b
Datum: 15.07.12 13:39

Bambulo, jsi fakt bambula a nemáš pravdu. Osobně znám dívku, která je nesmírně pracovitá, dřela rok poctivě matiku, na doučování měla skvělého matikáře ze SŠ, ale bohužel přes spoustu práce a dřiny nemá na to buňky a maturitu z matematiky ani na třetí pokus neudělala. To nic nemění na tom, že základní úroveň maturitní zkoušky z matematiky je skutečně velmi jednoduchá a na čtverku se dá zvládnout se znalostmi základní školy. Holt jsou lidé, kteří ani tyto znalosti nemají, dříve chodili na učiliště, dnes je vezmou na stední školu a problém je po čtyřech letech na světě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: aspire*
Datum: 15.07.12 13:43

a jak to s tou holkou dopadlo? jak se má?...Jinak matematika je něco že nedostaneš přiklady které se našprtáš, prostě ty nevíš co dostaneš :( však kdo se o to zajímá slyšel to fiasko letos s maturitou z matematiky (vyssi) a cesiny (zakladni). :( :(

Od: b
Datum: 15.07.12 13:56

Rozhodla se jít na učňák. Moc dalšího nevím, je z jiného města.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bambula*
Datum: 18.07.12 13:04

Dřela málo! Já naučím středoškolskou matematiku na výbornou i cvičenou opici! Dřela málo!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.07.12 11:09
avatar

Prosila bych, abyste si prvně něco zjistil/a o dnešnch státních maturitách a pak hodnotila, protože melete nesmysly. U nás nedali češtinu holky, co léta vyhrávají v literárních soutěžích, bylo to i v novinách, že mají celou školu jedničky, dvojky, reprezentují v kdečem a najednou jim neuznali sloh.

Mluvit o posrání a lajdáctví může opravdu jen ten, kdo tyhle šílené a na hlavu postavené maturity viděl leda v vlaku.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.07.12 12:40
avatar

Souhlasím s martinoou. Ten, kdo odpovídá pod nickem bambula, si ho zvolil opravdu příhodně.

Spíš toho kluka lituju, protože asi není úplně hloupej, když má možnost jít hned pracovat a na rozdíl od ostatních, kteří školu flákali a neudělali ji v pohodě, ho to zasáhlo až přímo fatálně. A třeba se mu tady pokusíme pomoci. Nevidím důvod mu nějak nadávat a shazovat ho. V životě to prostě není žádná legrace a navíc, když se najdou lidi, kteří spíš podráží než pomáhají, je to ještě horší. Já mu držím palce.*palec*

Ohodnoceno: 1x
 
Od: bambula*
Datum: 18.07.12 12:58

Martinoo, už na základní škole je třeba znát pravopis a ne psát, jako Vy: U nás nedali(!) češtinu holky,...! U mě byste maturitu z češtiny kvůli pravopisu neudělala!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.07.12 13:09
avatar

Ano, povedla se mi hrubka, jaká dlouho ne, občas máte myšlenky jinde:) A možná Vás překvapí, že od základky přes střední jsem byla premiant z češtiny, mé slohovky i dikáty visely na nástěnce:) A pokud vím, za jednu chybu bývá jeden stupeň dolů:)

Zřejmě se ráda povyšujete nad druhé, nemám pravdu? Miluji zamindrákované "učitelky", co se mstí někomu, kdo je dle nich slabší a hoší, než ony samy. Pokud nejste pouze učitel bez duše, ale dobrý učitel, musíte vědět, že někdy prostě dřít nestačí.

Jinak zůstáváte pouze takovým, který pohrdá chybami a přešlapy ostatních, protože sám sebe považuje za něco víc.

doplněno 18.07.12 13:11:

Abyste zas nebyla na koni, tak diktáty:)

doplněno 18.07.12 14:24:

Za oslovování v ženském rodě se omlouvám. Ano, já dělám hrubky a kádruji Vás za nesmyslné srážení tazatele. Nic o něm nevíte, ale automaticky je lajdák a málo dřel, protože maturu udělá každý blbec. A když na to nemá, ať si jde stoupnout k lopatě. Takže přínos je jaký? Že se tazatel bude cítit jako hlupák? To je pěkná "pomoc".:)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bambula*
Datum: 18.07.12 14:10

Martinoo, jsem chlap. Vy děláte hrubky a mne kádrujete. Já jsem se snažil svým textem pomoci tazateli. Možná byste si pro sebe mohla srovnat přínos mého textu a Vašich textů pro tazatele!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: b
Datum: 15.07.12 13:53

Aspire, vaše situace není opravdu vůbec snadná, ale první, co musíte udělat, je uvědomit si, že sebevražda není řešení. Je zřejmé, že vám záleží na rodičích, když ne kvůli sobě tak kvůli nim myšlenky na dobrovolnou smrt vypuďte z hlavy.

Co dělat dál? Asi bych dala přednost vyučení ve vám blízkém oboru (zřejmě informatika) a pokusila bych se současně najít si brigádu v oboru, který vás baví a již v něm něco znáte a můžete nabídnout (nejlépe dlouhodobou). Možná byste se na něčem domluvil i ve firmě, která vám nabízí práci. Budete-li vyučený, vaše šance najít si práci se slušným výdělkem budou vyšší. A konec konců do buducnosti pak je i možnost absolvovat dálkovou maturitní nástavbu určenou právě pro lidi s výučním listem.

Moc vám držím palce a přeji hodně štěstí do budoucnosti.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: aspire*
Datum: 15.07.12 14:55

řešení to je :( budu mít od všeho klid :( :(.Prostě jsem si dal termín sebevraždy tyto prázdniny pokud ja nevím nenajdu nějakou práci a navíc i rodiče (mamka) když jsem jí řekl že bych chtěl pracovat tak prostě se malem rozbračela :(... a jít na učnák do prváku a mít v prváku 21, to je špatné :( vím že to jsou moje problemy, určitě jsem srab co před problémama uteče a zabije se :( Práce by mě bavila jakákoliv, ten asus byl můj první pohovor vlastně. Klidně bych robil i na zl pro nějakou společnost a pod. prostě doufám v nějaký zázrak, nechci nějaký velky plat, 12tisíc čistého a byl bych opravdu velmi rád... Klidně bych dělal i noční směny,cokoliv.Mám hodně času, nechodím furt do hospod apod. (2-3x za měsíc s přáteli).Prostě já doufám že si najdu nějakou práci no, a že má matka to nějak pochopí apod. :( prostě vážně jinak... :( ani nevím jestli mám jít do toho asusu jinak by se to prozradilo že bychom přisli o přídavky, ale zase mít zkušenost v asusu to by mohlo být takové malé plus do života.

Datum: 15.07.12 18:20
avatar

Hele, tyhle myšlenky rovnou škrtni. Klid sice mít budeš, ale uvědom si, co asi způsobíš rodině a kamarádům a vůbec.

Je jasné, že rodiče chtějí pro děti to nejlepší a že jim není jedno, když to plánují jinak. Ale musíš si prostě sám říci, co pro tebe bude lepší, to že se tvoje maminka skoro rozbrečela, na to nekoukej. Třeba tě viděla někde na vysoké škole a jako pana doktora a ty přijdeš s něčím úplně jiným.

Na učňák je fakt trochu pozdě, ale hurá do práce a školu si doděláš později. Nebylo by i dobře zajít k nějakému psychologovi? Ten by zase celou věc viděl jinak.

Jinak, ještě jedna věc. Přečti si po sobě, co jsi napsal. Nezdá se ti, že se pořád jen lituješ, pořád se nějak obhajuješ a vymýšlíš si překážky? Co vlastně chceš, aby ti tu ostatní poradili?

Představ si, že před pětadvaceti lety bys v tuhle dobu byl třeba na vojně. Tam by ti takové myšlenky vyhnali z hlavy a naučil by ses tam i jinému náhledu na svět.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.07.12 11:15
avatar

Aspire, můžu na plnou pusu napsat, že se chováš jako sobecké děcko, co odmítá hnout prstem, aby se něco změnilo. Já kdysi napoprvé neodmaturovala, máti protokovala, jaká to bude ostuda a jak bude chodit kanálem a podobné řeči, sice mě to mrzelo, ale stanou se horší věci. Odmaturovala jsem si v klídku v září, na tři výšky mě vzali...

Uvědom si laskavě, že žiješ život svůj, ne život matky. Jedna věc jsou její nesplněná přání a touhy, které se snaží skrze tebe ralizovat, a něco jiného je skutečný život.

Soustřeď se na školu, pokud by to šlo, klidně ji dodělej dálkově u práce (nevím, jestli to jde), ale hlavně se vzpamatuj. V životě přijdou daleko těžší a důležitější zkoušky, než nějaká zpackaná matur, které se za pár let zasměješ.

Ale nikdo to za tebe neudělá, přestň se litovat, zvedni zadek a šup šup s tím něco udělat!:)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.07.12 20:14
avatar

Mně přijde, že musíte být dost dobrej, když Vás ASUS bere i bez maturity. Dokonce Vám nabízí (pro absolventa bez maturity a bez praxe) velice slušnou mzdu.

Já sice chápu maminčiny obavy (část mladých, kteří nastoupí do zaměstnání, se už do školy nikdy nevrátí), ale za důležitější považuji to, co si přejete Vy. Jde o Váš život, a jestli by Vás práce v ASUSu bavila, není podle mne o čem diskutovat.

Také jsem si také přála, aby děti studovaly dál, ale když dnes vidím, jak jsou se svou prací spokojeny, mám radost s nimi.

doplněno 17.07.12 00:39:

@dzordz , co je to "obyčejná dělnická profese"? Já znám spoustu šikovných dělníků, jejichž práce si vážím.

Bude-li Aspire šikovný, může se vypracovat a umět s HW se hodí (SW umí pomalu každý, HW už tolik ne). ASUS nemusí být pro nastartování pracovní kariéry vůbec špatný.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.07.12 20:47
avatar

Mně to teda zní jako obyčejná dělnická profese, kde místo nakládání cihel do pece nebo stříkání karoserie bude šroubovat šroubky na modemu. Hezky si je vyskládat do platíčka po stovce, elektrickej šroubovák do ruky, jedna dva tři čtyři, další. Jak nějakej upadne, už zdržujete, a jak nějakej zapomenete, už nemáte prémie :) Ale tak asi lepší než nic, žejo.

doplněno 17.07.12 21:35:

Určitě to je začátek.

Kdyby to jen trochu šlo, jakkoli, hodilo by se za každou cenu hledat cestu, jak školu dokončit. Matka, ta se s vaším rozhodnutím nakonec smíří. Ale vy byste si jednou nadával, kdybyste to nechal plavat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: aspire*
Datum: 18.07.12 02:52

rozhodl jsem se školu dokončit :)

Datum: 18.07.12 08:13
avatar

Fajn, konečně rozumné slovo místo těch černých myšlenek. Jde o to, definitivně se rozhodnout, to tady nikdo jiný za tebe neudělá. Tak zabereš ve škole, doděláš maturitu a bude líp.*palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: b
Datum: 18.07.12 11:36

Jak dokončit? Jelikož jste již byl připuštěn k maturitě, tak to znamená, že jste již školu úspěšně dokončil. Chcete-li maturitu, musíte absolvovat jinou školu.

V žádném případě nemůžete opakovat ročník, který jste ukončil úspěšně. Stejně tak není možné povolit opakování posledního ročníku například žákovi, který jej úspěšně ukončil a následně nevykonal úspěšně závěrečnou zkoušku či maturitní zkoušku.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vit1
Datum: 18.07.12 12:46

co to kecáte prosím vás,je úplně běžné že žáci ,kteří neuspěli u maturity ani na třetí pokus,mohou si podat žádost řediteli té samé školy,kde studoval o opakování čtvrtého ročníku.Je to úplně běžná praxe.Dokonce ti možná uznají i nějaké předměty jako že na ně musíte chodit(to je u nás).To je normální postup.Fakt necháou lidi co o tom ví úplný hovno a kecají.

avatar
Upozornění od sys hejkal 18. 07. 2012 13:25:02
Fakt nechápu lidi, kteří celkem normální odpověď okoření zbytečně hrubými výrazy nebo vulgarizmy... dodržujte pravidla poradny!'
Ohodnoceno: 0x
 
Od: b
Datum: 18.07.12 13:58

Tak na vaší škole ředitel nedodržoval školský zákon č. 561/2004 Sb.

http://info.edu.cz/cs/node/2571

PS. A slušně se chovat jste se také nemuseli.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: b
Datum: 18.07.12 13:19

Několik posledních týdnů jsem zde jako neregistrovaná přispívala pod nickem"b", teď jej použil někdo, kdo k tématu odpovídá zcela nesmyslně a navíc se na jeho odpověď vážou urážky. Mrzí mne to, registrovat se nebudu (nemám chuť se zařadit do skupiny, kde je sice dost lidí slušných, znalých a ochotných, ale taky taky nemálo "samožerů" a hulvátů). Jsem znechucena a do poradny dále přispívat nebudu.

avatar
Upozornění od sys hejkal 18. 07. 2012 13:55:12
Milá paní b
Snažil jsem se pročíst všechny příspěvky pod nickem b.
Kromě toho jednoho dnes 11:36 psaného z jiné IP adresy než z té Vaší, jsem jiný nenašel . Škoda, že jste neuvedla konkrétní otázku či odpověď, vůči které namítáte...

Bohužel, dokud nejste registrovaná, nick, pod kterým jste psala, může použít kdokoliv další. Nezabrání tomu ani poradna, ani admin.
Bylo by škoda, aby jste z poradny odešla. Myslím, že zaregistrováním (případně i jiného nicku než b ) jen získáte. A poradna také... Je na Vás, jak se rozmyslíte. Vaše příspěvky byly rozumné, přínosné, k věci a kdyby jste byla registrovaná, určitě by i nějaké hodnocení dostaly...

Dále Vás mohu ujistit, že uživatel, který použil ten nick b, má mnoho dobrých a slušných příspěvků. Nevím, proč najednou použil to béčko, vnitřní poštou se to zřejmě dozvím...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: neon®
Datum: 18.07.12 14:29
avatar

Přijmi svůj život. Zahoď představy co by mělo být a přijmi to co je. Zabít se můžeš kdykoli, ale ještě si můžeš chvíli užít těch všech bordelů, zmatků v hlavě. Plno problémů tě čeká, plno trápení, honění se za zbytečnostma :) Myslím to vážně. Zkus zahazovat svoje očekávání, představy o tom co bude - přijmi to co je. Chceš se zabít? No a co.. přijmi to, tu myšlenku na smrt. Bojíš se jí jen proto, že jí vzdoruješ. Když ji naplno přijmeš, prožiješ tu myšlenku, tak ti přijde nakonec zábavná, život zábavný. Nemusíš nikomu nic dokazovat, pro nikoho nic dělat. Užij si to jaký jsi. Přijmi se se vším všudy. Nebaví tě žít, protože nemáš vidinu práce? Tak ji nemáš, no a co. Nežiješ i tak dál? Celé peklo si děláš sám, tím že sis nastavil plno podmínek o životě. Každý den hned po probuzení si rozjíždíš v hlavě spoustu podmínek za jakých budeš šťastný a za jakých nešťastný - děláš si je sám.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: jayanek
Datum: 03.09.12 19:33

Ahoj začínám být skoro ve stejné situaci,ale mám jeste 2 pokusy.. Zitra jdu na první opravný! mám všechny zkousky napoprvé,akorát mi nevyšla zkouška z angličtiny Didaktickej test,tak jsem nezahálel, našel jsem si placené doučování,a denně od 1.7. jsem tomu věnoval průměrně 2-2,5hod.denně,Prostě jsem si na to ten čas našel.

P.S. tak doufám že to vyjde,ale ty myšlenky co kdyby to náhodou nevyšlo tam pořád jsou ...

ALE POŘÁD SI ŘÍKÁM,UDĚLAL SI PROTO MAXIMUM..tak uvidime zitra 4.9.012

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bambula*
Datum: 03.09.12 20:05

Držím palce! Napiš pak radost!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hollub*
Datum: 11.09.12 11:23

Cau, mam stejny problem, neuspel jsem ani u opravnych :D nevim jestli to tu uz zaznelo, ale mame moznost 3 opravneho terminu , takze v kvetnu muzes opakovat to co jsi nezvladl. http://www.novamaturita.cz/do…p?id_document=1404035509&at=1, takze nic vazneho, ale pisu tu, protoze nevim jestli se muzu ohanet v zivotopise SŠ kdyz jsem nedodělal maturitu, nikde na internetu se mi to nepodarilo najit.

Děkuji za odpoved.

doplněno 11.09.12 11:57:

Tohle je aktualnějsi:http://www.novamaturita.cz/op…y-podzim-2012-1404035486.html

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 11.09.12 11:26

V životopise se můžeš ohánět čím chceš, ale až přijde na lámání chleba, tak po tobě budou chtít kopii maturitního vysvědčení, které nemáš, protože SŠ vzdělání nemáš dokončené.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.