Jaký obor - uplatnění v zahraničí

Od: Datum: 01.07.12 17:12 odpovědí: 2 změna: 01.07.12 20:36

Zdravím, nestihl jsem podat přihlášku na vš (strojárna), tak chci zatím jít na jednoleté zkrácené studium, ale nemůžu se rozhodnout jaký obor zvolit. Momentálně zvažuji silnoproud, slaboproud a mechanik elektronik. Se kterým mám podle vás největší šanci sehnat flek v německu/rakousku? Představa je taková, že bych pak dálkově studoval vš a přitom makal zahraničí. Obchodka mi je všude na pi*u. Díky

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: muoo*
Datum: 01.07.12 19:01

No nevím jak v Německu, ale v Rakousku se hodně uplatníš s tím Silnoproudem, ale to již je na tobě. Spíše bych si vybral co tě baví ne kde pracovat.

Od: cvachtalman
Datum: 01.07.12 20:36

No vybírat si podle toho co člověka baví je sice hezká věc, ale taky se to v dnešní době může pěkně vymstít. Např. profi piloti = je jich jak psů, dali přes mega za výcvik a hromada jich je bez práce, propadají jim licence, dluhy na krku... Já s obchodkou můžu leda za kasu. I ve fabrice, nad kterou donedávna každý ohrnoval nos, upřednostňují technické vzdělání _ zkoušel jsem jich několik a bez šance. Dneska frčí řemesla a vš odborníci. Navíc kolik je lidí co dělají práci která je baví? 5%? Já neznám nikoho, takže chci raději volit jistotu tj. vš strojní a jako sychr výučák elektro.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.