Jaké zaměstnání bych měla zvolit

Od: Datum: 13.01.13 10:52 odpovědí: 3 změna: 13.01.13 13:52

Prosím poraďte, nevím, na jaký obor se mám dát... Jsem jemná holka, mám ráda ve uspořádané a pěkné - proto mě láká třeba hoteliérství, ale vůbec nevím, co tento obor obnáí, jaké je uplatnění. Dobře se vcítím do ostatních a mám ráda děti. Umím hrát na kytaru, proto jsem zvaovala konzervatoř (a pak učit), ale poslední dobou u mě ta mylenka spíe odrazuje. Také mám estetický cit, vypadám snad docela reprezentativně a kontaktu s lidmi se nebráním. Jsem poměrně inteligentní, jdou mi jazyky, studuju na gymplu a chtěla bych mít po kole nějaký titul. Zvládla bych i "těí" kolu, ale na medicínu si netroufám... Napadá Vás prosím cokoliv, co by se jen z malé části ke mně hodilo a dalo by se s tím v budoucnu uivit? Budu ráda za jakýkoli nápad, děkuju :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.01.13 11:10
avatar

Jestlie ti jdou jazyky, tak by to hoteliérství dle mého názoru nemuselo být patnou volbou. Tam by se jazyky uplatnily.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.01.13 13:41
avatar

S dobrou znalostí jazyků byste se mohla uplatnit v cestovním ruchu (průvodce, hoteliérství, ...) nebo tlumočnictví (případně překladatelství).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.01.13 13:52
avatar

Moná by byla vhodná i nějaká kola uměleckého zaměření, třeba design, nebo návrhářství. Take spí humanitární zaměření. Dalo by se uvaovat třeba o zahraničním obchodu. A co třeba psychologie se zaměřením na děti?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.