Téma Bus as a mean of transport

Od: Datum: 10.06.12 17:49 odpovědí: 3 změna: 11.06.12 08:55

Ahojte,

dostal jsem za úkol napsat alespoň půlku A4 na téma Bus as a mena of transport. Vůbec mě nic nenapadá o čem psát...:(

Může někdo pomoci?

Díky mooooc!

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: sulfan*
Datum: 10.06.12 18:08

Ahoj, napsat se toho dá mnoho stačí jen zapřemýšlet

- v jakých situacích je výhodná cesta autobusem (hromadná doprava, zájezdové pobyty) z hlediska pohodlí a ceny, výhody a nevýhody

- problémy s cestování autobusem, chování v hromadné dopravě resp. např přímo autobusech různých skupin (děti, důchodci) a negativní vlivy

- dopravní situace v Tvém městě (dostatečná / nedostatečná kapacita městské hromadné dopravy)

- vlastní názor, preferovaný způsob cestování (autobus, obecně MHD, případně osobní automobil, vlak .. apod)

- zavádění nových spojů, technologie, konkurence (nejdříve byla jen společnost ČSAD, s postupem času přišly i nové společnosti - například Student agency, liší se určitě v komfortu, destinacích i cenách)

- využití pro turistiku: cyklobusy, turistické autobusy

no a to mě napadlo asi během 3 minut takže stačí opravdu jen popřemýšlet

Ohodnoceno: 2x

Od: buses
Datum: 10.06.12 19:05

Moc děkuju, to je zcela vyčerpávající. Nicméně jsme byli upozorněni, abychom nepsali o municipal transport, tedy MHD. Pouze co se týče autobusu, na slohy nejsem...

Od: fram
Datum: 11.06.12 08:55

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.